Популярне

Питання авто на іноземній реєстрації потрібно вирішити протягом двох тижнів

Верховна Рада повинна розглянути та ухвалити законопроект 5567 щодо автомобілів на іноземній реєстрації протягом найближчих двох пленарних тижнів. Про це заявив народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час акції автомобілісті під стінами Верховної Ради 14 березня.

«Уряд робить вигляд, що все добре, що проблеми не існує. Але те, що ви тут – це чергове нагадування, що 5567 має бути розглянутий в профільному комітеті Южаніної і бути в цю середу на порядку денному», - звернувся депутат до учасників акції.
Він нагадав, що цей законопроект народився в результаті дискусії на робочих групах. «Якщо щось треба поправити в цьому законопроекті, то власне на комітеті це і треба зробити», - вважає Дерев’янко.
Він підкреслив, що парламент матиме два сесійні тижні поспіль.
«В нас достатньо часу і можливостей, щоб це зробити. Це питання потрібно вирішити протягом цих двох тижнів», - заявив депутат
Дерев’янко обурився тим, що влада, заміть того, щоб почати вирішувати цю проблему, почала займатися репресіями та створювати спільні загони, щоб вилучати автомобілі з іноземною реєстрацією.
«Ми зараз почати отримувати відповіді з усіх регіонів стосовно вилучених автомобілів. Практично в кожній області почали вилучати десятками автомобілі.  Це мені нагадує якусь повну шизофренію. Коли замість того, щоб питання вирішити на рівні законодавства, починають застосовувати репресивні методи», - заявив депутат.
Засновник ГО «Автоєвросила» Олег Ярошевич підкреслив, що учасники приїхали під парламент на безстрокову акцію.
«Ми тут залишаємось, поки не буде розгляду законопроекту в Верховній Раді», - заявив Ярошевич.
Нагадаємо, власники автомобілів на іноземній реєстрації з усіх регіонів України провели вже декілька попереджувально-інформаційних акцій з вимогою ухвалити законопроект № 5567, який врегулює проблему тимчасового ввезення авто з іноземною реєстрацією в Україну.
У ДФС і Нацполіції багатьох областей  у відповідь на численні звернення Юрія Дерев’янка підтвердили, що здійснюють спільні заходи, в результаті яких вилучають автомобілі з іноземною реєстрацією.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.