Популярне

В мережі оприлюднили причини відвідати доефірні виступи учасників Євробачення

 Пісенний конкурс Євробачення, який  відбудеться в Україні 9, 11 та 13 травня, давно завоював прихильність мільйонів глядачів усього світу. Цьогоріч в українців є можливість відвідати не тільки півфінали та фінал конкурсу, а й так звані доефірні репетиції.

Насправді, вони нічим не відрізняються від тих виступів, які показують глядачам по телебаченню. За словами ведучого грін-руму Тімура Мірошниченка, їх знімають задля того, щоб уникнути неполадок під час прямого ефіру. У разі порушення зв’язку, оператори запускають вже відзняту версію шоу, так звану резервну копію або бек-ап (backup) й глядачі не помічають підміни. Людина, яка відвідає репетиції Євробачення матиме змогу першою побачити усі виступи, обрати фаворитів, а потім вдома в затишній обстанові переглянути пісенний конкурс ще раз, але вже з усіма відзнятими спецефектами завдяки можливостям відеоператорів. Таким чином можна створити порівняльну характеристику шоу вживу та на екрані.

Популярним у нас час є публікування фото в соціальних мережах. Доефірні шоу дозволяють глядачеві зробити фотографію на фоні сцени головного шоу країни, а потім здивувати друзів ефектною світлиною під час прямого ефіру. Ще одна перевага - низька ціна. Зазвичай вартість квитка на репетиції значно дешевша, придбати його можна за ціною від 219 гривень. Хороша  перспектива також для сім’янинів, в день ефіру шоу розпочинається о 16:00, що дає можливість відвідати його з дітьми. 

Ольга Рогацька
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…