Популярне

ТОП5: Як соцмережа відреагувала на голосування Європарламентом безвізу для України

Схоже, тільки ліниві сьогодні, 6 квітня, в соцмережі не писали про голосування Європарламентом безвізу для України.
Маємо 521 – за, 75 – проти та 36 – утримались. Після Європарламенту має голосувати Рада ЄС. Очікується, що уже на початку червня український безвіз запрацює.
Ось, націкавіші відгуки користувачів соцмережі.

1.В Європу прорубили вікно
Процишин офіційний
А я, між іншим, тільки помітив, шо наш Пєрвий - також "Пьйотр Алєксєєвіч"
... На зло надменному соседу.
Природой здесь нам суждено
В Европу прорубить окно ...
 
2.Віз. Безвіз... І що мені з ним робити?
Євгенія Капля
Безвіз... і що мені з ним робити?
Може, хто грошей підкине, то хоч Барселону безвізно подивлюсь...
Гауді, невже ти мене дочекаєшся ще в цьому просторі, а не в тому, що вище небокраю?
А ще посли ЕС будуть голосувати. І... може, проголосують 26 квітня, а може і...років так через.... ???
Віз. Безвіз...
А пасапорте біомітричне ще в жовтні 2016 зробила...
фото kayrosblog
 
3. Зі Львова до Варшави 350 гривень
Галина Кравець
Якщо все буде добре і з 12-того червня можна буде їхати в Європу без віз глянула вартість на автобусні перевезення і здивувалася. Навіть з Львова до Варшави безакційні ціни на 12 червня - 350 гривень за квиток. Думаю, ті, хто працюють можуть собі таке дозволити. Акційні перевезення ще дешевші...
 
4.В подальших планах - закопати його і омитись
Kostyantyn Kholodov
Безвіз... Здавалось би... Жити вільно і гідно. Елементарні речі, невід’ємні від людської природи. Але так важко: з болем, з кров’ю, з молодими вдовицями і тисячами сиріт...
Напівзітлілий імперський труп вже не є для нас тією ношею, яка передавалась нам з роду в рід. Ми скинули його з себе, але сморід ще буде довго.
В подальших планах - закопати його і омитись.
Роботи ще багато, браття.
 
5.Згадаймо, коли ми вперше вийшли на підтримку підписання угоди про асоціацію
Yulija Novycka
Безвізу бути!!!! Вітаю всіх єврооптимістів! Символічно що я знайшла нашу фотографію, коли ми вперше вийшли на підтримку підпису угоди про асоціації!Це наша спільна перемога!

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…