Популярне

Новітні бодіки для дітей, що гарантують спокій батькам

 Останні 5 років молоді батьки дедалі частіше замислюються над придбанням усіх новітніх технологій, що полегшують догляд за дитиною. Так стали популярними різноманітної форми слінги, нічники, крісла для годування, інтерактивні гойдалки тощо.  Розробники різноманітних лайф-хаків докладають багато зусиль, щоб забезпечити комфорт матерям, а також щоб вигідно отримати дохід та розвивати власну торгову марку. 

 Тепер світ побачив новий винахід – інтерактивний одяг для немовлят. Наразі – бодіки, або ж відомі усім «чоловічки», які забезпечують домашній моніторинг за станом організму малюка. Інтерактивний датчик, що вбудований у бавовняний боді у вигляді двох зелених смужечок відстежує усі біометричні показники дитини: стан її дихання, температуру тіла, положення під час сну. Усі відхилення датчик одразу передає на смартфон мами за допомогою мобільного додатка. Зв’язок смартфону та одягу відбувається за допомогою Bluetooth. Мобільний додаток дає можливість батькам встановити тривожні нагадування, як тільки датчик зафіксує погіршення у стані здоров’я дитини. Окрім того, розроблені та  вже перебувають в обігу підгузки, які дозволяють батькам регулярно визначати аналіз сечі дитини, першочергово виявляти порушення у її складі. Розумні підгузки називаються «Smart Diapers».

Ідею створити інноваційні нововведення для немовлят у одязі та побутових речах розробники пояснюють тим, що батькам і без цього є про що хвилюватися, а так програма робить все самостійно. Зрештою, датчики дозволяють виявити захворювання на початкових його стадіях, тим самим забезпечивши своєчасне лікування. 

Ольга Рогацька
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.