Популярне

Користувачам комп’ютерів пропонують зібрати власну клавіатуру

 Останнім часом стрімко зростає кількість вибагливих користувачів, які б хотіли змінити інтерфейс зовнішнього вигляду їхнього персонального комп’ютерами. Над такими примхами уже декілька років працюють дизайнери, розробляючи пристрої різноманітної форми, кольору, з кнопками швидкого доступу, мультимедійними клавіатурами тощо. Втім, досі знаходяться люди, які стверджуюсь, що все одно досі нема потрібного пристрою, який б повністю задовільних їхні потреби та уподобання. 

 Мова йде перш за все про клавіатуру: то вона занадто маленька, то занадто велика. Одним не до вподоби плоскі клавіші, інших, навпаки, дратують випуклі, що створюють надмірний шум. Зауваження стосуються й кольору, форми, розкладки букв. Вихід знайшов китайський молодий дизайнер Wan Fu Chun (Ван Фу Чунь), що створив клавіатуру для користувачів за принципом «зроби сам». За принципом складання клавіатура нагадує дитячі пазли, через що й отримала промовисту назву Puzzle Keyboard. Тепер кожен користувач має можливість розмістити літери не тільки в їх стандартному розташуванні, але й враховуючи власні потреби. Користувач може видалити непотрібні йому кнопки, щоб уникнути їх мимовільного натискання, або ж створити одразу всі потрібні йому комбінації (корисні для редакторів, графічних дизайнерів тощо). Окрім того, клавіатура розрахована для підключення не тільки до персонального комп’ютера, а також й до мобільного телефону, планшету тощо. 

 

Ольга Рогацька
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.