Популярне

Як на Полтавщині переміряють гігантського змія, що виловили у містечку Шишаки

Полтавці засумнівались щодо розмірів та ваги віднайденого у містечку Шишаки вужа. Стверджують, що на світлині оптичне перебільшення.

Вже третій день триває дискусія щодо розмірів та ваги гігантського вужа, світлину якого у себе на сторінці Facebook опублікував 9 травня нардеп облради Сергій Соловей.
Про знахідку в містечку Шишаки нардеп написав лише, що вуж сидів на дереві, не постраждав, а згодом у коментарі додав уточнення з преси щодо ваги – 35 кг та довжини – 2,4 м.
Втім, полтавці піддали сумніву ці цифри. Мовляв, на знімку вуж виглядає гігантським, завдяки розташуванню об’єктива, що й створило оптичне перебільшення. Ось, декілька таких коментарів.
Anatolii Dementii: «Ну й де тут 35 кг? Може 3,5 кг? Якби при такій довжині він важив 35 кг, то його товщина була в діаметрі більшою, ніж літрова банка. Хіба що його свинцем накормили».
Марян Тарасенко: «Цей вуж сфотографований з наближенням до об’єктиву. Ви теж знаєте цей фокус - приблизьте свого носа до об’єктиву і ви здивуєтесь, що він у вас такий величезний. Вуж звичайний, довжиною близько одного метра. Нічого особливого. Абсолютно безпечна істота. Не робіть з мухи - слона!»
Natalya Fabrikator: «Мужик на фото – не інакше, як Геракл. На витягнутій руці та ще й на бревні утримує 35 кг. Кому точно забули поставити між цифрами 3 та 5. Певно, там 3,5 кг».
Ihor Kuzmenko: «Це він ще не показав яка там Жаба на дереві сиділа... то вона гілку обламала...»
Aleksandr Kozlovskyi: «В мене одне питання, чи можна втримати так, як це показано на фото однією рукою 35 кг? Однозначно фейк!»
Andriy Olefirenko: «Правильне фото. Рибалки часто так роблять. Максимум 100 см. Проведіть пропорції діаметра палки і довжини самого вужа. Про 35 кг взагалі мовчу - це смішно!»
Nick Fartunja: «Цей красень висить на довгій палці майже впритул до камери. Ось так вуж, не товстіший за мізинець, завдяки перспективі стає пітоном».

Схоже, полтавці, щоб розставити крапки над «і», готові власноруч заміряти довжину та вагу вужа. Проте, це уже неможливо. Природоохоронці кажуть, красень-гігант вже на волі. У свою чергу, видання PolitekA цитує експертів, що майже триметровий вуж – це вельми рідкісне явище, зазвичай вони не більше метра завдовжки

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.