Популярне

Відійшов у вічність найвідоміший уфолог Вадим Чернобров

Координатор Космопошуку Вадим Чернобров помер на 53-у році життя вночі, 18 травня. Про це повідомив на сайті «Україна Аномальна» український дослідник аномальних явищ Ярослав Сочка.

Сумна звістка була оприлюднена у соцмережі зі слів сина Андрія. Його батько помер від тяжкої хвороби вночі, з 17 на 18 травня, у Москві.
Вадим Чернобров, без перебільшень, самий відомий уфолог, координатор та упорядник Космопошуку – організації дослідників аномальних явищ та НЛО, що була зареєстрована у 2004 році у Москві та набула статусу міжнародної. Відтоді її осередки діють по всьому світу, зокрема, декілька - в Україні, найпотужніші у Києві, Харкові, Херсоні та Запоріжжі.
Вадим Чернобров випускник московського авіаційного інституту, науковець, автор численних книг та довідників, об’їздив майже весь світ у пошуках аномальних явищ, декілька разів був в Україні. Зокрема, у травні 2009 проводив з’їзд космопошуковців під Києвом, тоді ж, за сприяння українських колег-уфологів, винайняв літак, щоб побачити аномальну зону на Львівщині.
Коли російські окупанти загарбали Крим та вдерлись на Донбас, у 2014 році, нібито головний координатор Космопошуку мав виступати з лекцією у так званій «ЛНР». У будь-якому разі у Ровеньках вивісили афішу. Українські уфологи не радили Черноброву робити це, просили не підтримувати його співвітчизників, російських загарбників. Наразі не відомо, відбулась та лекція чи ні. Достеменної інформації про це нема. Та вже й не важливо.
Українські колеги Черноброва щиро сумують, співчувають його сім’ї, рідним та близьким, і мають намір продовжити космопошукову діяльність. Приміром, координатор Космопошуку на Сумщині з Ромнів, вчитель Володимир Литовка, в 2011 році, за сприяння Вадима Черноброва, разом зі своїми учнями створив у школі музей «Загадкова планета». Експонатів тут зібрано дуже багато, всі цікаві й стосуються не тільки аномальних явищ, а й краєзнавства.


Сьогодні, 20 травня, Володимир Литовка повідомив на своїй сторінці Facebook, що музей носитиме тепер ім’я Вадима Черноброва. «Він для нас – Вчитель, Друг, Гуманіст, наш сучасник та Людина майбутнього. Таким ми запам’ятаємо Вадима Черноброва, та продовжимо спарву його земного життя», - наголосив Володимир Литовка.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.