Популярне

«Безногий Бушуй ще бігатиме», – переконує запорізька зоозахисниця

Собака Бушуй став жертвою нелюдів. У ветклініці йому довелось ампутувати всі чотири ніжки. Втім, волонтери-зоозахисники впевнені, що відгукнеться добра людина, яка забере Бушуя до себе, до дому, де він матиме свою будку, охоронятиме садибу та навіть ще й бігатиме.

Про Бушуя розповіла сьогодні, 30 травня, у себе на сторінці Facebook запорізька відома зоозахисниця Олеся Кулик, яка зараз разом з волонтерами продовжує опікуватися собакою-інвалідом.
Бушуй, зі слів зоозахисниці, добрий пес, має десь десять років, прекрасний охоронець та справжній собачий мачо. Хто його покалічив – не відомо. «За десять років своєї зоозахисної діяльності бачила багато-чого. Бачила жахливі речі. Але тут… Навіть у мене опустились руки», - зізнається Олеся.
Покаліченого собаку волонтери сфотографували, втім, не хочуть публікувати ці світлини. «Ми хочемо допомогти Бушую знайти нового господаря без страшних фото з м’ясом, кістками та кров’ю. Кому вони потрібні, ці фото?» - вважає зоозахисниця.
Олеся каже, що Бушуй (Рудик) жив на вулиці Сєдова. Невідомі його забрали з дому та жорстоко познущались. Зв’язали лапи скотчом та ізострічкою, й так тримали на розтяжці. Хтозна, розпинали чи розтягували, але це тривало довго, понад тиждень.
Бушуя знайшли на місці тортур волонтери й відразу ж відправили до ветклініки «Бест».
Ніжки у собаки почорніли. Щоб уникнути гангрени, всі чотири ніжки довелося ампутувати. Коли пес почав одужувати та йому зняли шви, Олеся забрала до себе, як вона каже, в згаю. Але це тимчасово. «Дуже сподіваюсь, що Бушуй підкорить чиєсь серце та зможе переїхати у новий будинок. Тільки не кажіть, що це моя рожева мрія. Ні! Це моя мета! Бушуй заслуговує!», - наголошує Олеся.
А поки що потрібна допомога для догляду за собакою-інвалідом. Олеся просить всіх небайдужих відгукнутися. Потрібні пелюшки, корм, а ще візочок дитячий. «Бушуй два тижні, як без сонечка. Хочу його вивезти на вулицю. Носити важко, він важить три кілограми. Тож, добре б було щоб хтось дав покористуватися дитячим візочком», - каже Олеся.
Шановні добродії, якщо ви знаходитесь не у Запоріжжі та маєте можливість допомогти Бушую, то можна вислати посилочку. Координати та адреса – на сторінці Facebook Олесі - facebook.com/olesyakyluk

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…