Популярне

«Він – український Ганді, совість народу», - українці сумують за Любомиром Гузаром

Українці сумують за Любомиром Гузаром. Називають його українським Ганді, якого шанували та щиросердно любили вірні всіх конфесій, навіть атеїсти цитували Блаженнішого.

У Львові сьогодні, 1 червня, оголошено траур, приспущені прапори. Проте, траур, певно, мав би бути оголошений по всій країні. Адже, Любомир Гузар – український Ганді, що об’єднав довкола себе нас всіх. Блаженніший наголошував, що наша Батьківщина не розділена на Захід та Схід, Україну розтинають ті, хто її не любить.
Зі Сходу і Заходу, з усіх куточків нашої країни, українці висловлюють свій сум та співчуття, зокрема, на Facebook.
Христина Стебельська: «І ми, і Христос плаче... Подяка Господу, що ми знали Ваше Блаженство.
Тепер будемо слухати Ваші поради з Небесної кафедри мудрості.
Приходьте до нас у молитвах і снах. Повідаєте, як там - між Ангелами й зорями? Брама Вашого нового життя відчиняється.
А в нас буде багато надій. Бо де Ви – там завжди сонце надії.
Летіть до сонця! Вічний мир Вашій душі».
Mox Perkalaba: «Пішов Дідо Спати. Гузар, як раз з тих, чиї відходи є великим знаками. Знаками Перемін. Дідо був такий затишний і мудрий, шо його відхід точно злого не принесе. Тіко нове і неочікувано радісне. Увидите. Як кажут у традиції цих місць: Царство Небесне і Земля Пухом. Най спочиває в Мирі і Світлі. Сьогодні він десь знов народився. Так шо без Них не будемо, не переживайте. Файний був. Мудрий. І добрий».
Оксана Забужко: «Любомир Гузар, остання проповідь (17.03.2017).
(Бо істий Священик проповідує всюди й повсякчас, особливо коли стоїть перед грішниками).
Послухала, і вразилася на звук голосу - скільки ж сили духа було в цьому, вже немічному, тілі!..»

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.