Популярне

Українці досі не почувають себе переможцями – історик

Зміна назви київського проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича викликало неабияку дискусія, причому, не тільки серед мешканців столиці.

Як відомо, у грудні минулого року після того, як міськрада не спромоглася змінити назву проспекту, під час громадських обговорень кияни висловились за перейменування та закликали депутатів підтримати думку містян.
Першого червня цього року Київрада, зважаючи на вимоги громадськості столиці, проспект перейменувала. Втім, за ці два дні, зокрема, у соцмережах уже сказано багато чого, зокрема й негативного. І не тільки у соцмережі. Деякі відомі особи також долучились до оббріхування Шухевича. Прикро - інше, що люди необізнані, що не знають історії, підливають масла в огонь. Певно, тут все ще домінує комплекс меншовартості. Щодо цього – слушна думка провідного українського історика, публіциста, дослідника визвольного руху Володимира В’ятровича, яку він озвучив сьогодні на своїй сторінці на Facebook. Дискусії сприяло лише те, що "українці досі не почувають себе переможцями. Після остаточної поразки Росії буде консенсус щодо Шухевича, як одного з батьків нації".

Петро Олійник
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією