Популярне

На Донбас повертаються лелекі – вражаюче фото

"Ось, він – Донбас! Ось, вона – Україна!", - підписав свої світлини, що зробив у Краматорську та розмістив на Facebook, Ілля Лисенко. Щоправда, це фотографування ледь не вартувало йому життя через міни.

Як розповідає Ілля Лисенко, представник благодійного фонду "АСАП ЕМС ХОТТАБЫЧ", поки фотографував лелеку з прапором у гнізді, до нього підійшов чоловік в дуже синій спецовці та попросив від’їхати метрів на триста вбік.
"Але ми вже від’їжджаємо, а ви також можете пофотографувати", - запропонував Ілля Лисенко цьому чоловікові у дуже синій спецовці.
"Та, ні, - відказав чоловік. – Ми тут працюємо".
З’ясувалось, що цей чоловік у дуже синій спецовці, власне, як й його колеги, фахівці гуманітарного розмінування. І ось, тут Ілля Лисенко побачив табличку з написом "Міни", яку, коли зупиняв авто, не помітив. Адже вся увага була прикута до лелекі у гнізду з національним прапором, поспішав сфотографувати, поки птах не улетів.
Тут же роздивився й абревіатури "HALO" на дуже синій спецовці співбесідника.
"Ще рік тому, - зізнається Ілля Лисенко, - дізнався, що декілька гуманітарних міжнародних організацій переказали кошти на прибирання наслідків війни. Потім чув, що у Краматорську йде набір на роботи з розмінування. А сьогодні побачив, як Донбас роблять безпечним. Приємно. А тут ще й Український прапор. Лелека. Тож, життя налагоджується".

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.