Популярне

Нове захоплення: "Селфі" з підкинутим львівським сміттям – започаткували на Обуховщині

"Селфі" з підкинутим львівським сміттям зробила минулої неділі Вікторія Норенко – за п’ять кілометрів від Трипільської ТЕС, сміття скинуте у лісосмузі, за сто метрів від траси Обухів-Українка.

Вікторія Норенко зізнається у Facebook, де розмістила світлини, що "селфі" не любить. А тут не змогла втриматись. Таким фото можна й похвалитись у соцмережі перед іншими, мовляв, гляньте – й у нас таке є, "подарунок" зі Львова, і особисто я поряд з туристичним сміттям, заздріть.
Адже туристичного сміття нема ніде в світі, а у нас є, тож, варто пишатись.
А тим більше, що тут, за тисячі кілометрів від Львова, сміття підкидають вдруге. У травні неподалік звідси скинули, під містом Українкою. Там не встигли розгрібсти, як ось, на тобі - новий "подарунок", також скинутий крадькома вночі. Очевидці стверджують, що Україною туристичне сміття зазвичай мандрує зерновозами.


Важлива деталь для такого "селфі" – треба покопатися у купі сміття та знайти докази, що це справді з міста Лева. Вікторія полінувалась колупати та шукати чеки, надибала лише на упаковку ланч-боксу з етикеткою "Ашан", з Дрогобича.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.