Популярне

На рідну Одещину повернулась Чотиристашоста Оабр

До Білгород-Дністровського, на місце постійної дислокації, із зони АТО повернулась 406-а окрема артилерійська бригада.

Дорогою додому бійців радісно, з оркестром та урочисто зустріли у Миколаїві, а наступного дня – на Одещині у Білгород-Дністровському, на постійному місці дислокації. Зворушливою та довгоочікуваною була зустріч з рідними та близькими, дружинами, дітьми. Про це йдеться у Facebook на сторінці Чотиристашостої Оабр.


Сьогодні у нашій бригаді не просто святковий настрій. Сьогодні саме той день, якого чекають сотні родин. День, коли ніхто не приховує сліз. І на тлі тих подій, що відбуваються на сході країни, ці сльози ми раді бачити, бо це прояв щастя. Тому що сьогодні дружини, діточки та родичі, нарешті, мали змогу обійняти своїх близьких, які повернулися з війни. Так, ми повертаємося. Попереду у нас відновлення, відпочинок та час відпусток. Хлопці на це заслужили.
У привітанні наших військовослужбовців прийняли участь командування бригади в повному складі, заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України - начальник управління військ берегової та територіальної оборони – полковник Пасічник Сергій, заступник міського голови – Степанець Юрій, який, до речі, не з розповідей знає, що таке справжня війна, та особовий склад бригади.
Кращих з наших співслужбовців, за проявлені фахові навички, бездоганність у несенні служби та мужність було заохочено почесними грамотами, подяками та відзнаками.
Отже, вам і нам є чим гордитися – сини України, які не словом а ділом показують, що таке служіння народу та країні, знову дома цілі і здорові. Це свідчить не лише про високий професійний рівень особового складу, а й про високу самосвідомість кожного військовослужбовця окремо. Своєю працею вони довели, що Україні та Українському війську – БУТИ! І щоб не казали вороги – ми будемо і далі відстоювати пліч-о-пліч землю наших предків та наших дітей заради майбутнього в якому, безперечно, кожен з них з гордістю зможе відповісти на запитання: А що ти робив, коли на нас підступно напали?
З поверненням, побратими і хай кожного разу коли ви будете дивитися у мирне українське небо, воно нагадує вам, що це ваша заслуга.
Слідкуйте за новинами та анонсами заходів у бригаді на нашій сторінці у ФБ.


Автор - Плетенчук Дмитро, фото - Dasha Krasnobryzh

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…