Популярне

Коні на Хортиці: Ті, хто знають, що таке Дружба та Вольная Воля степу – враження фотографа

На запорізькій Хортиці коні – не диковинка. Вони тут вільно пасуться. До них можна підійти, побути поряд, сфотографувати та навіть, за бажанням, покататися. Враження – неперевершені.

"Хортиця - це не тільки човни... Це тиша, яку можна пити, це небо, що змінюється щохвилини, це духмяні трави, аромат яких розносить вітер, це птахи, чий спів заколисує, та коні - ті, хто знає, що таке Дружба та Воля...", - поділилась своїми враженнями від побаченого Ксенія Єрмолаєва, якій пощастило зробити чудові фотознімки краєвидів Хортиці. Світлинами вона поділилась на своїй сторінці у Facebook.


Мандрувати з фотоапаратом легендарною Хортицею – неабияке задоволення. Безмежний степ з духмяними травами, яри з численним різнобарв’ям квітів, прохолодні та затишні ліси, скелі понад Старим Дніпром… Тут навіть не треба бути фахівцем з фотографування. Краєвиди острова – неперевершено красиві. Тож, залишаться на пам’ять чудові світлини, які потім можна буде переглядати та згадувати свої враження від побаченого.
Острів Хортиця є Національним заповідником, що налічує тисячі різновидів флори і фауни, серед яких чимало червонокнижних та рідкісних. Унікальність заповідника ще й в тому, що він розташований середмістя, в центрі Запоріжжя, посеред Дніпра. 

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…