Популярне

Нерівності "Маршу рівності" та колода в оці: Як на київський парад ЛГБТ відреагувала соцмережа

Щодо "Маршу рівності", який сьогодні, 18 червня, пройшов у Києві, зважаючи, зокрема, на реакцію в соцмережі, противників, що апелюють до сімейних цінностей, значно більше. Проте, тут є проблема, що варта уваги.

Якби учасники "Маршу рівності" мали совість, зважаючи, що у нас війна, та на реакцію суспільства, вони б на цей парад не пішли б. Отже, виходить, з їхньою "рівністю" щось не зовсім рівно – в політичному аспекті.  Щодо цього на сторінці у Facebook, приміром, Національний корпус висловив свою думку зважено й чітко. 


"У Києві на вулиці вийшов ЛГБТ парад. Купку учасників грантоїдського шоу захищають тисячі поліцейських. Їх вимоги не зрозумілі ні волонтеру, ні парамедику, ні вояку АТО. Їх вимоги не зрозумілі молодим вдовам та сиротам. Їх вимоги не зрозумілі патріотам і націоналістам. Ми зневажаємо учасників кольорового дійства, що роблять картинку для російських ЗМІ. Саме там найбільше чекають сюжетів про "фашизм" та "хунту" в Україні.
Весь час райдужні ліберали називали націоналістів фашистами, лякали нами своїх спонсорів та українську громадськість. Сьогодні на четвертий рік війни ми говоримо, що націоналісти дали десятки, а може і сотні тисяч людей, що стали із зброєю в руках на захист Батьківщини. А подібні марші просто принижують тих, хто на фронті зараз щохвилини чекає на обстріли чи наступ ворога.
Яка ж мета гей-параду? Що вони демонструють своїми вчинками? Вони лише викликають агресію та подразнення в українського суспільства. Не докладаючи жодних зусиль до захисту чи розбудови держави, до боротьби із сепаратизмом та корупцією вони виходять щоби створити картинку гейропи. Бридко знати, що у ці хвилини вулиці нашої столиці плюндруються купкою осіб, що у час війни і супроти всього суспільства марширують із гаслами руйнації традиційних цінностей та основ держави", - наголошує Національний корпус.
Але тут є й інший аспект. Якщо за Біблією, перш ніж шукати скалку в оці іншого, спочатку треба вийняти колоду з власного ока. Й певно, з думкою Дениса П’ятигорця важко не погодитись.


"Противники "КиївПрайду" апелюють до сімейних цінностей. Ну, О’К, давайте подивимось на поточну статистику, пропонує Денис П’ятигорець. - За даними Держстату на серпень 2015 року Україна стала лідером за кількістю розлучень в Європі. В тій самій Європі, де шанують та поважають права меншин. А в Україні на 295 тис одружених пар щороку приходиться 130 тис розлучень. Тобто статистично розлучається 44%.
Також Україна в європейських анти-лідерах за кількістю сиріт. В 2016 році в Україні було більше 73 тис сиріт. При цьому 80% дітей є сиротами при живих батьках.
В мене немає заперечень до права противників "КиївПрайду" захищати сімейні цінності. Проте я не розумію, чому вони це роблять блокуючи марш? Тобто невже це якось допоможе? Статистика красномовно каже про те, що їм варто було б прикласти свої зусилля в інших місцях".

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.