Популярне

Новим тренером четвертого сезону проекту «Голос.Діти» стане Наталія Могилевська

Стало відомо ім’я нового тренера найбільш очікуваного дитячого вокального проекту країни «Голос.Діти-4» на телеканалі «1+1».

У легендарне червоне крісло проекту в новому сезоні сяде українська співачка, продюсер, Народна артистка України Наталія Могилевська.
 
Новину повідомила сама співачка, виклавши у себе на сторінці в соціальній мережі зворушливе відео, в якому зірка другого сезону проекту «Голос.Діти» рудоволоса Настя Багінська виконує кавер на знаменитий хіт Наталії Могилевської «Відправила меседж».

 «Я дуже вдячна проекту «Голос.Діти-4» за те, що зможу ділитися своїми знаннями з дітьми! Вони не тільки найбільш вдячні та чуйні слухачі, вони - найбільш старанні учні. Рік тому такі дітки, як Настя Багінська (учасниця другого сезону), надихнули мене відкрити школу Talant school, і тепер я дуже багато часу проводжу з юними талантами. Мені є чим поділитися з учасниками нового сезону!» - зазначила співачка на своїй сторінці в Instagram.
 
Нагадаємо, українська співачка Наталія Могилевська була тренером проекту «Голос.Діти-2». Суперфіналістом команди Наталії став 14-річний Михайло Цар, який в прямому ефірі виконав пісню «Два кольори». Надихнувшись роботою з маленькими вокалістами на проекті «Голос.Діти», Наталя Могилевська відкрила власну школу «Talant School», де талановиті діти можуть пройти курс навчання вокалу, мультиплікації, журналістиці, режисурі та фотографії.
 
Відомо, що двох тренерів нового сезону проекту «Голос.Діти», чиї імена наразі тримаються в суворій таємниці, телеканал «1+1» оголосить вже незабаром. Зірки, яким пощастило опинитися в червоних кріслах «Голосу.Діти-4» також викладуть на офіційних сторінках в соціальних мережах відео з каверами своїх хітів у виконанні маленьких зірок проекту. Слідкуйте за новинами!
 
Над проектом працює творча команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної.
Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта.
 
Четвертий сезон проекту «Голос.Діти» телеглядачі «1+1» побачать вже в новому телесезоні.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.