Популярне

1 липня: дорожчає електроенергія, "соціальні" продукти та комунальні послуги для киян

 7 червня уряд України скасував державне регулювання цін на соціальні продукти, а з 1 липня ця Постанова набуває чинності. 

 В уряді пояснили, що «головна мета цих змін - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дерегуляція у сфері ціноутворення». Тепер ринок сам повинен врегулювати ціни.

Ще одна важлива зміна ­– збільшення цін на електроенергію. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомила про зростання ціни на електроенергію з 1 липня на 1,8% - до 1365,72 грн/ МВт-год.

З 1 липня ціни не лише зростуть, а й впадуть, зокрема газ для промислових споживачів стане дешевшим на 3 %.

Також з 1 липня кияни практично вдвічі більше платитимуть за утримання будинків: прибирання, поточних ремонтів і обслуговування ліфтів. Середній тариф становитиме 5 гривень 80 копійок за квадратний метр. Столична адміністрація запевняє, що після такого підвищення ціни на послуги обслуговування має покращитися. Якщо нічого не зміниться, киян просять телефонувати на «гарячу лінію».

Липень готує ще один сюрприз – підвищення цін на громадський транспорт. З 15 липня поїздка у метро коштуватиме 5 гривень, а трамваї, тролейбуси і автобуси – 4 гривні.

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією