Популярне

Ви відпочиваєте, а резюме – працює

Традиційно літо вважається «не сезоном» для зміни роботи, а скоріше – часом для відпусток. Звичайно, за винятком сезонної роботи.

Разом із тим, це не означає, що ваше резюме не повинно працювати на вас, поки ви відпочиваєте. У своєму новому матеріалі спеціалісти Міжнародного кадрового порталу hh.ua зібрали 5 порад, які допоможуть не проґавити свою посаду.

У своїх матеріалах Міжнародний кадровий портал hh.ua неодноразово піднімав питання створення вдалого резюме:
    Між молотом та ковадлом: Чи вказувати бажаний рівень заробітної плати в резюме?
    Кому потрібно створювати портфоліо?
    Сім речей, яким не місце у вашому резюме
    Про що краще промовчати?
    Чек-лист: 5 причин обновить резюме
    10 речей, які не треба писати в супровідному листі
    Що дратує HRів у резюме

Сьогодні ж мова йтиме про те, що варто зробити зі своєю «візитівкою» пошукача перед відпусткою. Поки ви будите насолоджуватися заслуженим відпочинком, ваше резюме працюватиме на вас. Виходимо з того, що воно вже розміщене в інтернеті.

1.    «Прокачайте» резюме

До того, як піти у відпустку, перевірте чи найновіший варіант вашого резюме розміщений на job-порталах. І там вказана інформація про ваш досвід, останні досягнення, набуті нові навички, пройдені нещодавно семінари та актуальна контактна інформація.

2.    Додайте знань

Перші кілька днів відпочинку промайнули у «блаженному нічгонеробленні», а із собою в сумці останні новинки профільної літератури. Почитали? Оновіть резюме.

3.    Виділяйтеся

Зробіть своє резюме унікальним. Наприклад, скористайтеся можливостями, які пропонують сайти з працевлаштування – графічне оформлення, посилання на ваше портфоліо, блог чи аккаунти у соц.мережах за необхідності.

4.    «Оцифруйте» свій досвід

Опишіть свій робочий досвід у цифрах: на скільки відсотків збільшили обсяг продажів, яку кількість клієнтів «привели», скільки подій організували, яку кількість проектів реалізували тощо.

5.    Перевірте на точність

Ніколи не завадить ще раз уважно прочитати своє резюме і перевірити чи правильно у ньому вказані дати, імена, назви, номери мобільного телефону, електронна адреса.

Після виконання усіх цих не хитрих дій, можна спокійно відпочити якийсь час. Адже тепер ваше резюме працюватиме на вас. Роботодавець оцінить відповідальність, з якою ви поставилися до документу, задача якого продемонструвати ваші сильні сторони, не зважаючи на те, що сезон відпочинку в розпалі.
 


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.