Популярне

Секрети вдалої риболовлі

 Мабуть, кожен риболов знає, що улов дуже впливає погода. Температура тіла риби змінюється разом із температурою води і може перевищувати її лише на кілька десятих градуса. Це означає, що будь-яка різка зміна погоди для водних мешканців справжня мука.

 Перед риболовлею бажано знати, яка риа плаває у водоймі, адже кожна із них має свій температурний ідеал для сприятливого харчування. Наприклад, для ляща комфортна температура – 15-18 градусів, карась полюбляє трохи теплішу воду – 18-20 градусів, а щука – 15 градусів. Загалом краще риба клює при температурі від 4-12 до 20 градусів. Саме тому в спекотний день риба, як правило, не клює. А от вранці чи ввечері, коли температура води комфортніша,  впіймати водного мешканця значно легше. Вітер також впливає на результат рибалки. Чим швидші повітряні потоки, тим краще перемішуються водні шари, що призводить до збільшення кисню у товщі водойми.  Особливо це стосується водойм у літню спеку, бідних на кисень. Клювання риби забезпечене. Хмарна погода для риболовлі також краще, ніж літня безхмарна спека, адже це одна із умов зниження температури влітку і підвищення взимку. Також риба реагує на зміну рівня води. Якщо він підвищується, риба піднімається вгору і харчується у затоплених місцях. Але потрібно пам’ятати, що клювання за таких умов інтенсивне, але не дуже тривале.

 

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією