Популярне

Журналістку вдарили по бличчю за те, що знімала на мобільний незаконні дії забудовників

Інцидент трапився із представницею "Репортерів без кордонів" Оксаною Романюк у ніч з 6 на 7 лютого на проспекті Свободи, 24. 

Забудовники встановлюють під будинками, де мешкає жінка, так звані малі архітектурні форми, вирізаючи дерева, а також хотіли поставити кіоски на дитячому та спортивному майданчиках поблизу.
 Як розповідає журналістка в інтерв`ю "Gazeta.ua", хто є тими самими забудовниками, абсолютно невідомо. Прийшли двоє молодих людей, які назвалися "представниками забудовників". Вони зовсім відмовилися відрекомендовуватись або лишити якісь контакти.
 Мешканці будинків відстежували цих "діячів". "Тієї ночі ми вийшли, щоб завадити їм. Вони приїхали, ми підійшли до них з проханням представитися. Хотіли бодай дізнатися, хто це. Щоб вони себе ідентифікували. Якщо є дозволи, то щоб їх показали. Вони відразу кинулися в бійку. Почалася штовханина з мешканцями. Я все знімала на мобільний. І дістала від одного з них кулаком в обличчя. Потім ще мене трохи поштовхали, обірвали ґудзики з дублянки. Викручували руки, вимагали віддати мобілку. Потім приїхала міліція, два наряди, і допомогли розв’язати цю справу. Міліціанти змусили забудовників припинити роботу. Землю, яку вони витягли екскаватором, змусили вивантажити назад".  


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…