Популярне

Американські депутати проголосували проти "кінця світу"

Депутати штату Вайомінг не підтримали "законопроект про кінець світу", який передбачав перехід на власну валюту і озброєння окремої армії. 

Документ підтримали лише 27 членів законодавчих зборів штату, 30 проголосували проти.

Проект передбачав надзвичайні заходи на випадок Апокаліпсиса і повного краху економічної і соціальної системи США.

"Катастрофи іноді відбуваються дуже швидко - подивіться на Лівію і Єгипет. Якщо в Америці трапиться щось подібне, то у законодавців не буде часу, щоб зібратися і обговорити необхідні заходи", - заявив автор "законопроекту про кінець світу" конгресмен Девід Міллер.

Зокрема, він пропонував створити в штаті власну армію на випустити місцеву валюту на випадок, якщо долар впаде і на нього вже нічого не можна буде купити.

На захист законопроекту виступив і відомий американський радіо і телеведучий Гленн Бек.

"Кожен із нас має про всяк випадок підготуватися. Так само, як ми будували сховища на випадок ядерної війни в 50-і роки минулого століття. Ці сховища нам не пошкодили", - зазначив він.

Деякі спостерігачі вважають запропоновані у Вайомінгу заходи надмірними, але висловлюють побоювання, що долар може знецінитися, зокрема, якщо через 5 років китайська економіка обжене американську, як це передбачив в минулому році Міжнародний валютний фонд.
 


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…