Популярне

Володимир Кличко планує провести наступний бій в США

Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко, якому у суботу належить захист титулів у бою проти Жан-Марка Мормека, вже планує свій наступний бій. 

 Так, за словами менеджера братів Кличків Бернда Бенте, наступний поєдинок Кличка-молодшого вони хочуть організувати в США.

Ймовірна дата бою – 20 жовтня, а один із ймовірних суперників – американець Кріс Арреола, який у 2009 році отримав на горіхи від Віталія Кличка.

У свою чергу, тренер Володі Еммануель Стюард зазначив, що бій між Володимиром і регулярним чемпіоном WBA Олександром Повєткіним став би першокласним заходом в США. А особливо в Нью-Йорку, де є велика російськомовна діаспора.

Проте команда українського чемпіона ще не визначилася з конкретною спортивною ареною. Бенте ж розповів, що їм надійшла пропозиція від нової арени Barclays Center в Брукліні, яка повинна відкритися в вересні.

Однак, арена має угоду з Golden Boy Promotions, відповідно до якого ця компанія має стати співпромоутером боксерського шоу за участю Кличка.

"Якщо Barclays Center хоче прийняти поєдинок Кличка, з їхнього боку не повинно бути ніяких вхідних умов. Якщо вони хочуть працювати з Golden Boy і їх паскудними боксерами, нехай працюють.

Я не можу зрозуміти, навіщо арена уклала ексклюзивну угоду з американським промоутером. Що вони такого можуть дати.

Поєдинок Кличка - це світова подія. Її покажуть в 150 країнах. Вона була б цікавою російськомовній діаспорі Брукліна. Я просто не розумію їхніх дій", - підсумував Бенте.


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…