Популярне

Візит Заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Толстанова до тернопільських лікарень

У рамках робочої поїздки у Тернопільську область заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов разом із начальником головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайлом Буртняком та ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Леонідом Ковальчуком відвідали жіноче психіатричне відділення Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні. 

Під час візиту Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов відвідав церкву Святого Миколая, де отець Володимир подарував йому освячену ікону. Відбулася зустріч з колективом відділення, на якій йшлося про покращання надання медичних послуг населенню, про майбутню реорганізацію системи охорони здоров’я, основні проблеми в галузі та шляхи їх вирішення.

Також високопосадовці відвідали Тернопільський Центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи в обласній дитячій клінічній лікарні. Головний лікар закладу Григорій Корицький показав Олександру Толстанову кабінет водолікування, сучасний кабінет ЛФК, сенсорну кімнату, сучасний зал лікувальної фізкультури, який оснащений різноманітним спортивним приладдям: фіт-болами, шведськими стінками та тренажерами: «степпер», «Орбітрек», «Фітнес», велотренажер, біговою доріжкою та ін., дав вичерпні відповіді на питання щодо фінансування та придбання обладнання, роботи центру. Заступника Міністра цікавила співпраця лікарні із медичним університетом, підготовка на її базі молодих кадрів. Спілкуючись із відвідувачами центру реабілітації, сказав, що держава піклується і піклуватиметься маленькими пацієнтами, створюючи найкращі умови для їх оздоровлення.

Після відвідин обласних медичних закладів делегація ознайомилася із роботою медустанов у с.Гнилиці та с.Нове Село Підволочиського району. Вони оглянули приміщення медпунктів та поспілкувалися з персоналом.
 


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…