Популярне

Оппоблок націлився на реванш в Маріуполі та Одесі

В Маріуполі одіозні регіонали штурмують виборчі комісії, а в Одесі в міськраду балотується небезпечний корупціонер.

В Маріуполі у районних виборчих комісіях представники Опозиційного блоку заблокували процедуру жеребкування, виставивши свою охорону на вході.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на кризовий центр «Оборона Маріуполя».

«Регіонали в черговий раз показали, що вони не в змозі жити в цивілізованому суспільстві. Сьогодні о 9.30 у всіх районних виборчих комісіях міста Маріуполя почалося жеребкування. До комісій під’їхали представники Опозиційного блоку, увійшли в приміщення, де засідають комісії, виставили охорону і крім себе нікого не пускали. Ніхто з демократичних сил не зміг бути присутнім при жеребкуванні», - наголошується в повідомленні.

В центрі констатували, що правоохоронні органи вже поставлені до відома і проводять необхідні оперативні заходи.

«Вважаємо таку жеребкування недійсним і сфальсифікованим, і будемо вимагати від Міський виборчої комісії скасувати її результати. В разі ігнорування нашої вимоги спільно з іншими демократичними силами будемо вимагати скасування результатів в суді», - заявили у Кризовому центрі.

При цьому там підкреслили, що факт порушення «Опоблоком» виборчих норм «ставить під величезний сумнів проведення легітимних виборів в Маріуполі».

Така нахабна поведінка вчорашніх регіоналів спостерігається не лише в Маріуполі. В цієї політисили є всі шанси взяти реванш на місцевих виборах в Одесі

Як повідомляє Інформаційний опір, до міської ради від партії «Опозиційний блок», очолюваної в Одесі Миколою Скориком, балотуватиметься і славно, а точніше, сумно відомий чиновник, довгожитель одеської політичної арени, в минулому людина з команди Гурвіца - Михайло Кучук.

Здавалося б, що могло зв’язати людини Гурвіца, що відрізняється рідкісної виживанням при будь-яких політичних катастрофах, з «Опозиційним блоком»? Навіть без огляду на те, що він чудово ладнав в минулому з регіоналами, чому не з якоюсь якою іншою партією, а саме з «ПРО»?

Насамперед, слід пам’ятати, що Михайло Кучук відмітився тотальним контролем усієї містобудівної галузі в Одесі. По суті, без дозволу Кучука в місті нічого не будувалося, а з його ж дозволу, побудувати можна було що завгодно.

В підсумку, вартість квартир в Одесі була не тільки однією з найвищих в Україні, - навіть у порівнянні з європейськими цінами на нерухомість, серце завмирало. Але не тільки середньостатистичні одесити, що мріяли все життя у власній, новій квартирі, зіткнулися з проблемами в період господарювання Кучука.

Місто буквально захлеснула хвиля, досить спірних та неоднозначних «будівництв століття».

З легкої подачі Кучука на Дерибасівській був зруйнований готель «Спартак», на місці якої зараз розміщені дитячі атракціони та закусочні. Причому знищення пам’ятника архітектури відбувалося під турботливий лепет про «реконструкції».

Так само, завдяки політиці Кучука в приватні руки перейшли ділянки з 13 по 16-ту станції Великого Фонтану, продані на псевдо-аукціонах за смішні на той час гроші забудована Аркадія, агонізує своєї життєздатністю «Климовський квартал».

Михайло Кучук, майстер землевпорядних схем та рекордсмен по встановленню найвитонченіших корупційних механізмів, тепер виявляється в одній команді, в партії, лідер якої завжди відчував слабкість до махінацій з об’єктами культурної спадщини та земельними ділянками біля самого берега моря, що не є секретом. І це насторожує.

Справа в тому, що «Опозиційний блок» явно лідирує на місцевих виборах в Одесі і в міській раді буде більшість саме представників даної партії. А тому, цілком можливо, що їм вдасться проштовхнути на місце заступника мера з будівництва саме бувалого і запеклого Михайла Кучука. Це пояснює і причину, чому Кучук припав саме до даної зграї - щоб не розмінюватися і мати гарантії повернення на свій звичний трон.

Судячи зі складу «Опозиційного блоку» з приходом до влади в регіоні вони не будуть надовго затягувати гуму, а займуться відразу ж тим, що у них найкраще виходить – «деребаном». Адже кадри підібрані відповідні.
 

Савицький Валерій
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.