Популярне

Леся Лупійчук: "Люблю фотографувати щасливих людей і природу, а найбільше - їх поєднувати"

Тернопільський молодий фотохудожник, переможниця проекту "П’ята виставка фоторобіт "Just Art" Леся Лупійчук не планувала стати фотографом, а опановувала професію архітектора. Під час навчання захопилася фотографією і вже не випускає фотоапарат із рук.

Лесю, скажи, будь ласка, чому так кардинально змінились плани щодо професії?

- Я почала фотографувати коли вчилася, і коли завершила навчання, то замовлень на фотозйомки вже було багато. Я планувала, коли буде вільний час, то подумаю стосовно професії архітектора. Але вільного часу в мене більше не з’явилося. 

З чого все почалось?Як виникло захоплення? Вплив друзів чи хтось із родини цікавився фотографією? 

- Зі знайомих і родини цим ніхто не займався. Просто мені завжди подобалися красиві фотографії і хотілося зробити щось схоже. Спочатку фотографувала на "мильничку". Але дуже скоро цього стало замало. Я вирішила придбати дзеркальний фотоапарат. Я дуже люблю природу і перші кадри були саме природи. Ну звичайно фотографувала і близьких мені людей... З того все почалося...

Як виникла ідея займатись цим професійно?

- Спочатку я не думала цим займатися професійно, це швидше було як хобі. Але коли зрозуміла, що багатьом подобаються мої роботи, то вирішила розвиватися у цьому напрямку.

Що найбільше любиш фотографувати?

- Люблю фотографувати щирих, щасливих, відкритих людей і природу, а найкраще це поєднувати. 

Хто найчастіше користується послугами фотографа?

- Найчастіше користуються послугами фотографа пари. Також дівчата часто замовляють індивідуальні фотосесії.

Як обираєш образ для клієнта чи вони приходять уже з своєю ідеєю?

- Ми все обговорюємо, я враховую побажання, потім я обдумую що можна зробити і повідомляю клієнта про свої задумки.

Як відбувається весільна фотозйомка?

- Весільна фотозйомка це репортаж з особливого дня молодят. Мені потрібно красиво передати всі події, які відбуваються під час весілля.  Зазвичай молоді нервують, оскільки це дуже відповідальний для них день. Я завжди стараюся підбадьорити, пожартувати, просто посміхатися клієнтам, щоб вони розслабилися, поводилися якомога природно, показали наскільки вони щасливі в цей день, адже це дуже важливо для фото. Також потрібно завжди стежити за світлом, ракурсом, композицією, що є не простим завданням для не постановочної фотозйомки. Кожне весілля є індивідуальним, тому потрібно бути завжди на готові.

Кого вважаєш своїм наставником? І чи є такі фотографи на яких рівняєшся? 

- Зараз є дуже багато хороших фотографів, одного когось не можу виділити, оскільки дуже багато талантів, тому переглядаю роботи всіх митців і це мене надихає. І хочеться тоді творити щось своє!

Чи дорого зараз коштує професійна фототехніка?

- Так, дуже дорого. А ще у фототехніки є свій ресурс, при використанні якого потрібно оновлювати техніку.

Про що мрієш?

- У мене багато є мрій, усі вони на рахунок самовдосконалення, але з теперішнім становищем країни мабуть кожний скаже, що хоче просто миру.

Лідія Коваль
Всі статті автора

Інтерв’ю

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією