Популярне

Тіна Кароль розповіла про материнський інстинкт на «Голос.Діти-3» та новий сингл

Тренер дитячого вокального проекту «Голос.Діти-3» Тіна Кароль дала ексклюзивне інтерв’ю «КП в Україні». Співачка розповіла, чого очікувати від нового сезону проекту, який стартує на телеканалі «1+1» уже цієї осені, про материнський інстинкт, про свою тактику роботи з юними талантами та про новий сингл, який презентує 1 вересня.

«Тактика, як завжди - це щирість. І тільки потім - професіоналізм, мої знання, - розповідає Тіна Кароль. - Я справді з великою любов′ю запрошую дітей в свою команду і повертаюся для того, щоб підкреслити талант юного обдарування, дати йому ще більше впевненості в тому, що він вибрав музичну дорогу не дарма, що співати йому до лиця, і що всі старання виправдані».

Також тренер розповіла, чи траплялося їй жаліти про те, що вона не натискала кнопку і пропускала особливо талановиту дитину:

«Мені шкода цих талановитих діток кожного разу, тому що я мама. А від материнського інстинкту не дінешся нікуди - він відразу спрацьовує. Якщо навіть дитина не проходить далі, треба знайти для неї мотивацію, щоб вона не закинула спів. І головне - пояснити, що життя на цьому не закінчується, а продовжується, і все найцікавіше починається саме зараз», - стверджує Тіна Кароль.

Нагадаємо, в оновлену тренерську панель третього сезону «Голос.Діти» увійшли Тіна Кароль, Потап і MONATIK. Над проектом працює команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Тіна Кароль також розповіла, що записала новий альбом, і прем’єра першої пісні з нього відбудеться вже 1 вересня.
«Я ніколи не брешу собі і глядачеві. Дійсно: глибока, драматична і сумна - це все було про мене. І це частина мого життя, яка назавжди зі мною. І я не приховую своїх очей і часом сумної посмішки. Але настав момент в житті, коли мені хочеться, щоб стало трохи легше. І якраз зараз я на тому етапі. Я написала новий альбом. І першого вересня - прем’єра пісні про моє нове світовідчуття, нове уявлення про себе - плавний перехід від драматичної співачки до співачки ліричної. І більш усміхненої. Мені б дуже цього хотілося!»

Нова пісня Кароль українською мовою і називається «Твої гріхи».
«Хто і в чому згрішив?», - Це гріхи чоловіка, які «зав’язали» мені очі, засліпили, - пояснює задум своєї нової пісні співачка. - Це така всепоглинаюча закоханість - «я готова тебе прийняти будь-яким і завжди, адже я безмежно в тебе закохана». Адже якщо говорити про любов наївну - це завжди прощення. Я переконана в тому, що справжня любов - це ВСЕпрощення. І моя пісня про це. Вона відкриває, як я вже говорила, новий етап у моїй творчості».

Прем’єра пісні відбудеться одразу на двох мовах - українською та англійською. Сама співачка пояснює це так: «Я для себе вирішила зробити крок і написала альбом українською та англійською мовами одночасно.
Я впевнена, що ці пісні знайдуть відгук у англомовного слухача - тепер він зможе приблизно однаково зрозуміти суть в перекладі і адаптації тексту. Для цього я найняла професіоналів у Англії, які працювали зі мною над текстами. Звичайно ж, у мене є акцент, і я не збираюся його соромитися - він повинен стати моєю родзинкою!»

1 вересня вийде не тільки нова пісня, а й відеоробота на неї, над якою працювала команда Gloria FХ (компанія займалася створенням кліпів з Джастіном Бібером, групами Radiohead, Coldplay).
«Команда Gloria FХ - це хлопці з Дніпра, що домоглися колосального успіху - артисти з усього світу звертаються до них за постпродакшеном, - каже співачка. - Вони з величезною радістю взялися за мою роботу і натякнули, що не збагнуть, чому так мало українських співаків звертаються до них. Так, це недешево. Але хороша робота завжди коштує грошей, яких професіонали гідні.
Я щаслива знову здивувати і порадувати своїх шанувальників тут, в Україні, і створити пласт української музики, яка буде і крізь час актуальною, улюбленою і потрібною. Це важливо. Хіт сьогоднішнього дня, який вже через місяць ніхто не згадає, - це ситуативно. А що залишиться після?
Випереджаючи питання, якою мене покаже це відео. Хлопці запропонували мені зовсім іншу концепцію образу. Причому я не хочу говорити про образ, як про щось окреме - це і є мій стан душі. Вони побачили те, що я несу всередині, і візуалізували. Це буде підкреслено в кліпі: з тіла будуть виростати квіти. Це гармоніює з моїм душевним станом - всі бачать мене молодою дівчиною, яка розпускається, немов новий бутон».

Прес-служба 1+1
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.