Популярне

Десяток різних правил, які добряче допомагають у роботі.

З часом занотував для себе десяток різних правил, які добряче допомагають у роботі та в житті загалом. Вони доволі прості, головне – не забувати їх використовувати. Може це ще комусь допоможе!

Професор тернопільського вишу отримала почесне звання

Тернопільська викладачка, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри методики викладання української мови і культури мовлення ТНПУ ім.В.Гнатюка стала "Заслуженим працівником освіти".  

Подарунок на Миколая або рейдерство по-тернопільськи від депутата обласної ради

Редакція КНК Медіа продовжує публікувати невеселу історію рейдерства у ТОКІППО – конфлікт у головній установі системи післядипломної освіти Тернопільської області досі не вирішено.

Подарунок на Миколая або рейдерство по-тернопільськи від депутата обласної ради

Редакція КНК Медіа продовжує публікувати невеселу історію рейдерства у ТОКІППО – конфлікт у головній установі системи післядипломної освіти Тернопільської області досі не вирішено.

Нардепа Ігоря Мосійчука звільнили з-під варти

Сьогодні о 19 годині 12 хвилин закінчився час тримання під вартою Ігоря Мосійчука. Оскільки суд не прийняв рішення про подальший арешт або інший запобіжний захід – заарештованого депутата випустили на волю.

Зупиніть ̶п̶л̶а̶н̶е̶т̶у̶ вибори, я зійду…

Ці вибори будуть провальними – брудними, скандальними, мутними. Це вже очевидно. Так само очевидно, що практично усюди їх виграє партія влади.

Фермери Молдавії відповіли Кремлю... хітом гурту Queen

Важкі часи потребують креативних рішень: молдовські фермери присвятили пісню російським «антисанкціям» щодо імпорту європейських фруктів. Весь світ регоче з Кремля!

Комітети Народного Контролю – що це?

До редакції knk.media приходить багато запитань, які стосуються законопроекту №2737, який ініційовано та лобійовано нашими активістами. Мовляв, коли його приймуть – що це означатиме для решти громадських організацій, які будуть зміни на краще, що кардинального змінить цей закон? Даємо вам відповіді на ці запитання! Постійна адреса цієї статті знаходиться тут.

Рейдери продовжують захват ТОКІППО: конфлікт зайшов у глухий кут

Як повідомляє кореспондент КНК у Тернополі Тарас Олексієнко, департамент освіти і науки облдержадміністрації красиво «розвів» колектив Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нова реальність: непридатний для життя Київ

Столиця України стала одним з десяти найбільш непридатних для життя мегаполісів світу.

Громадські активісти в Україні стають жертвами чи не щодня

Останнім часом побиття активістів, які домагаються дотримання законних прав громадян, стає цілком «нормальною» практикою – чомусь до цього суспільство вже починає звикати. При чому нападниками стають як невідомі бандити, так і правоохоронці.

Міліція VS Поліція: що реально змінилось?

Як відомо, Петро Порошенко підписав закон «Про національну поліцію» — ми писали про те, що нова поліція повністю замінить міліцію вже у листопаді цього року. Комітету Народного Контролю вирішив розібратися у ситуації детально, проаналізувавши старий закон «Про міліцію» і вже новий «Про національну поліцію», щоб зрозуміти відмінності та плюси реформи, яка повинна зробити життя кожного з нас трохи кращим та безпечнішим.

Цензуру ніхто не відміняв?

Два тижні минуло з того часу, коли Комітет Народного Контролю мав би отримати свідоцтво про реєстрацію свого друкованого засобу масової інформації, а саме – газети «КНК Медіа». Клерки Мінюсту відповідають на наші дзвінки стандартно: «знаходиться на підписі». КНК довелось написати листа в міністерство з приводу затягування терміну видачі офіційного свідоцтва про реєстрацію ЗМІ.

В Ізмаїлі відбувся авто-мото показ

Як повідомляє власний кореспондент knk.media у місті Ізмаїлі Костянтин Димченко, 8 серпня на території міського пляжу пройшов традиційний щорічний авто-мото показ.

Як отримати шість законних ділянок землі безкоштовно?

Редакція knk.media у цій статті допоможе розібратися у тонкощах земельного законодавства і пояснити, що потрібно зробити для того, щоб стати власником ШЕСТИ, по закону вам належних, БЕЗКОШТОВНИХ земельних ділянок.

«Ударівці» прикривають незаконну забудову на Голосіївському проспекті?

Журналісти КНК взяли участь в пікетуванні незаконної забудови на Голосіївському проспекті, 46/1. Мусимо знову констатувати факт: столична влада не чує киян.

Леонід Сіваков виступить у понеділок на каналі «112»

Лідера Комітету Народного Контролю запросили у прямий ефір телеканалу «112».

«Київський Ринг»: хто відповість за жорстоке побиття активістки?

Активісти КНК взяли участь у ток-шоу «Київський Ринг» з Реною Назаровою.

Як тепер вижити на «одну зарплату» чиновнику?

Верховна Рада прийняла законопроект № 2423, який відкриває реєстри власників майна. Ми вже писали про позитивні перспективи цієї новації. Редакція knk.media розпочинає цикл публікацій про статки чиновників різного рангу. Давайте дізнаємось, як вони виживають «на одну зарплату» і що мають у власності їхні близькі родичі?

Андрій Таранов обговорив нові партії бурштину та контрабанду в зоні АТО

Будь-які недозволені товари, затримані та конфісковані в зоні АТО, відтепер передаються у власність держави. Це підкріплюється підписаним вчора Президентом законом «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо порядку переміщення товарів у район чи з району проведення антитерористичної операції».

Вибір редакції

Лют
27
Кінець путіна – початок Зеленського

Що чекає на путіна? Зараз в росії починаються протести проти війни. Тисячі росіян просто зараз втрачають своїх близьких на цій війні. Війни, яку розпочато в інтересах однієї людини. В інтересах путіна.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією