Популярне

28 серпня у свято Успіння Пресвятої Богородиці Тернопіль відзначає День міста.

З самого ранку ще сонними, але прогрітими останніми літніми променями вулицями лунає церковний дзвін.

23 серпня - День Державного Прапора України

Цей символ пройшов довгий шлях державотворення рука в руку з українським народом.

Ринок нерухомості в Тернополі та його перспективи

Війна ввійшла в Тернопіль новинами з екранів телевізорів та з дописами із соціальних мереж. І ось так в один момент невелике галицьке місто стало прихистком для тимчасово переміщених громадян з усієї України.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

В цей день розпочалася війна, яка забрала життя кожного п'ятого українця. І якщо ще чотири місяці назад це була всенародна скорбота на державному рівні, то вже сьогодні кожен відчуває її на рівні свого власного серця.

Світла пам’ять великому Тернополянину!

Завтра, 28 березня, мине уже два роки з часу, коли наше місто втратило талановитого підприємця Івана Миколайовича Юхновича. Його тіло з вогнепальними ранами наприкінці березня 2011 року знайшли в одній із посадок під Тернополем. Мабуть, недаремно ця хороша людина попрощалася зі світом саме весною, адже тільки навесні прокидається вічна пам’ять, яка завжди житиме в душах і серцях тих, хто знав, любив і чекав Івана Миколайовича.

Зміни в керівництві видання

Дорогі читачі! Літо закінчується, а з ним і моя тривала присутність на посту головного редактора та його власника "Бізнес-області". Це були прекрасні 5 років. Разом ми пройшли шлях від обласного рекламного видання до Інтернет-порталу з представництвами в кожному регіоні України. Я пам’ятаю і хвилюючі моменти підготовки до друку паперового видання, і бурхливі обговорення електронних публікацій. Мені дорогі ці моменти, але... нові проекти кличуть.

Майбутні журналісти проти енергетиків!

«Енергетик – це модно і класно. Випив – і в тебе мовби крила ростуть. Можна танцювати аж до ранку». Саме в цьому нас настирливо переконує всюдисуща реклама.

Роман Чихарівський: Мені часто кажуть, що я живу на своїй хвилі…

Молодим море по коліна, говорять у народі. Саме завдяки енергії та ентузіазму молодь здатна на зовсім неймовірні речі. Незважаючи на юний вік, десятикласник Теребовлянської гімназії Роман Чихарівський підготував до друку збірку власних новел і мріє про видання книжки. Отож, сьогодні юнак ділиться творчими секретами із читачами інтернет-газети «Бізнес-область».

1 вересня!

Спостерігати за дітьми 1 вересня - начищеними до блиску, усміхненими, галасливими - завжди радість.

Вибір редакції

Вер
27
Картриджі для друку. Які бувають і як обрати?

Картридж є незамінним елементом у будь-якій техніці для друку. Звичайно, що його вибір безпосередньо залежить від типу принтера. У сучасному світі з’явилося багато виробників, тому не дивно, що у користувачів часто виникають питання, як обрати найоптимальніший для себе варіант.

Сер
17
Електронні лупи та чим вони відрізняються від звичайних лінз?

Давайте спочатку подивимося на електронні лупи візуально. На перший погляд, вони мають різні розміри та вагу, яка зазвичай становить трохи більше 200 г. Збільшення таких луп різноманітне і може перебувати в межах від 1,7 до 6 разів, а іноді досягати 18 разів. Електронні лупи живляться від батарейок або мережного блоку живлення. Час автономної роботи становить кілька годин. Сучасний дизайн та зручність використання – це лише початок довгого списку переваг.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією