Популярне

Трансформація інтернет-торгівлі в Україні: аналіз розвитку у 2022-2023 роках

Інтернет-торгівля в Україні переживає період значних змін і трансформацій у 2022-2023 роках. Зростаючий доступ до Інтернету, збільшення кількості смартфонів та покращення електронних платежів стимулюють розвиток цього сектора. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти розвитку інтернет-торгівлі в Україні, зосередившись на трендах, викликах та перспективах для майбутнього.

День матері: символіка, молитва та безумовна любов

День матері - це дуже символічне свято, адже відзначає не просто жінок, що народили дітей. В ньому йдеться, про ніжність вселенського масштабу, про молитву, яку вони завжди носять у своїй душі, про дім, куди ми вже дорослими повертаємося по силу, наснагу і безумовну любов.

Стрітення Господнє - зустріч людини із Богом, поєднання мирського і духовного начала.

15 лютого ми відзначаємо Стрітення Господнє - зустріч людини із Богом, поєднання мирського і духовного начала.

Різдво в календарі та в серцях українців

Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.

6 грудня - День Збройних сил України

Довгий час він асоціювався із символічними подарунками раз на рік чоловікам та хлопчикам, які хотіли б стати супергероями, коли виростуть.

28 серпня у свято Успіння Пресвятої Богородиці Тернопіль відзначає День міста.

З самого ранку ще сонними, але прогрітими останніми літніми променями вулицями лунає церковний дзвін.

23 серпня - День Державного Прапора України

Цей символ пройшов довгий шлях державотворення рука в руку з українським народом.

Ринок нерухомості в Тернополі та його перспективи

Війна ввійшла в Тернопіль новинами з екранів телевізорів та з дописами із соціальних мереж. І ось так в один момент невелике галицьке місто стало прихистком для тимчасово переміщених громадян з усієї України.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

В цей день розпочалася війна, яка забрала життя кожного п'ятого українця. І якщо ще чотири місяці назад це була всенародна скорбота на державному рівні, то вже сьогодні кожен відчуває її на рівні свого власного серця.

Світла пам’ять великому Тернополянину!

Завтра, 28 березня, мине уже два роки з часу, коли наше місто втратило талановитого підприємця Івана Миколайовича Юхновича. Його тіло з вогнепальними ранами наприкінці березня 2011 року знайшли в одній із посадок під Тернополем. Мабуть, недаремно ця хороша людина попрощалася зі світом саме весною, адже тільки навесні прокидається вічна пам’ять, яка завжди житиме в душах і серцях тих, хто знав, любив і чекав Івана Миколайовича.

Зміни в керівництві видання

Дорогі читачі! Літо закінчується, а з ним і моя тривала присутність на посту головного редактора та його власника "Бізнес-області". Це були прекрасні 5 років. Разом ми пройшли шлях від обласного рекламного видання до Інтернет-порталу з представництвами в кожному регіоні України. Я пам’ятаю і хвилюючі моменти підготовки до друку паперового видання, і бурхливі обговорення електронних публікацій. Мені дорогі ці моменти, але... нові проекти кличуть.

Майбутні журналісти проти енергетиків!

«Енергетик – це модно і класно. Випив – і в тебе мовби крила ростуть. Можна танцювати аж до ранку». Саме в цьому нас настирливо переконує всюдисуща реклама.

Роман Чихарівський: Мені часто кажуть, що я живу на своїй хвилі…

Молодим море по коліна, говорять у народі. Саме завдяки енергії та ентузіазму молодь здатна на зовсім неймовірні речі. Незважаючи на юний вік, десятикласник Теребовлянської гімназії Роман Чихарівський підготував до друку збірку власних новел і мріє про видання книжки. Отож, сьогодні юнак ділиться творчими секретами із читачами інтернет-газети «Бізнес-область».

1 вересня!

Спостерігати за дітьми 1 вересня - начищеними до блиску, усміхненими, галасливими - завжди радість.

Вибір редакції

Тра
14
День матері: символіка, молитва та безумовна любов

День матері - це дуже символічне свято, адже відзначає не просто жінок, що народили дітей. В ньому йдеться, про ніжність вселенського масштабу, про молитву, яку вони завжди носять у своїй душі, про дім, куди ми вже дорослими повертаємося по силу, наснагу і безумовну любов.

Бер
30
Надання послуг фулфілменту в Тернополі: що це таке і як воно працює?

Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією