Популярне

Різдво в календарі та в серцях українців

Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.

6 грудня - День Збройних сил України

Довгий час він асоціювався із символічними подарунками раз на рік чоловікам та хлопчикам, які хотіли б стати супергероями, коли виростуть.

28 серпня у свято Успіння Пресвятої Богородиці Тернопіль відзначає День міста.

З самого ранку ще сонними, але прогрітими останніми літніми променями вулицями лунає церковний дзвін.

23 серпня - День Державного Прапора України

Цей символ пройшов довгий шлях державотворення рука в руку з українським народом.

Ринок нерухомості в Тернополі та його перспективи

Війна ввійшла в Тернопіль новинами з екранів телевізорів та з дописами із соціальних мереж. І ось так в один момент невелике галицьке місто стало прихистком для тимчасово переміщених громадян з усієї України.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

В цей день розпочалася війна, яка забрала життя кожного п'ятого українця. І якщо ще чотири місяці назад це була всенародна скорбота на державному рівні, то вже сьогодні кожен відчуває її на рівні свого власного серця.

Світла пам’ять великому Тернополянину!

Завтра, 28 березня, мине уже два роки з часу, коли наше місто втратило талановитого підприємця Івана Миколайовича Юхновича. Його тіло з вогнепальними ранами наприкінці березня 2011 року знайшли в одній із посадок під Тернополем. Мабуть, недаремно ця хороша людина попрощалася зі світом саме весною, адже тільки навесні прокидається вічна пам’ять, яка завжди житиме в душах і серцях тих, хто знав, любив і чекав Івана Миколайовича.

Зміни в керівництві видання

Дорогі читачі! Літо закінчується, а з ним і моя тривала присутність на посту головного редактора та його власника "Бізнес-області". Це були прекрасні 5 років. Разом ми пройшли шлях від обласного рекламного видання до Інтернет-порталу з представництвами в кожному регіоні України. Я пам’ятаю і хвилюючі моменти підготовки до друку паперового видання, і бурхливі обговорення електронних публікацій. Мені дорогі ці моменти, але... нові проекти кличуть.

Майбутні журналісти проти енергетиків!

«Енергетик – це модно і класно. Випив – і в тебе мовби крила ростуть. Можна танцювати аж до ранку». Саме в цьому нас настирливо переконує всюдисуща реклама.

Роман Чихарівський: Мені часто кажуть, що я живу на своїй хвилі…

Молодим море по коліна, говорять у народі. Саме завдяки енергії та ентузіазму молодь здатна на зовсім неймовірні речі. Незважаючи на юний вік, десятикласник Теребовлянської гімназії Роман Чихарівський підготував до друку збірку власних новел і мріє про видання книжки. Отож, сьогодні юнак ділиться творчими секретами із читачами інтернет-газети «Бізнес-область».

1 вересня!

Спостерігати за дітьми 1 вересня - начищеними до блиску, усміхненими, галасливими - завжди радість.

Вибір редакції

Січ
18
SettlePay Wallet: гайд з цифрового гаманця

Часи недовірливого ставлення до ринку криптовалют давно минули, і сьогодні дедалі більше українців цікавляться технологією блокчейн. В цьому є сенс, адже інвестиції в цифрові гроші окупаються в рекордно короткі терміни, а можливості сучасних платіжних сервісів дозволяють не просто переводити фіатні кошти в криптовалюту, а й розплачуватись їй в онлайн- та офлайн-магазинах.

Гру
25
Різдво в календарі та в серцях українців

Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.

Лис
02
Заміна акумулятора на смартфоні. Чому не варто заощаджувати?

Акумулятор – один із найважливіших компонентів смартфона. Ефективна батарея впливає на загальний комфорт використання мобільного обладнання. Буває так, що цей компонент раптово виходить з ладу або просто зношується, тому варто знати, що робити, якщо автономність мобільного телефону вас не влаштовує.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією