Популярне

Чернівчани задекларували понад 100 мільйонів доходів

До завершення кампанії декларування доходів залишились лічені дні. Про попередні результати розповів начальник Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Микола Загарюк.

Про сурогат – інформуйте органи ДФС

Останнім часом у різних регіонах України почастішали випадки отруєння громадян неякісними алкогольними напоями з настанням летальних випадків від їх вживання. Зафіксовано десятки випадків отруєння людей алкогольним сурогатом, у тому числі, є факти загибелі осіб внаслідок інтоксикації фальсифікованим алкоголем.

Податківці й патрульна поліція у Чернівцях спільно наводитимуть лад на ринку автоперевезень

Як розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Чернівецької ОДПІ Андрій Світовий, керівництво Чернівецької ОДПІ та Управління патрульної поліції у м. Чернівцях домовились спільно наводити лад на ринку автоперевезень.

Частину коштів, сплачених за страхування життя, можна компенсувати

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.

Туристи та автомобілісти поповнили місцеву казну на 778,7 тис. грн.

Як розповіла начальник відділу адміністрування місцевих податків Чернівецької ОДПІ Христина Беженар, упродовж восьми місяців цього року до бюджету столиці Буковини платники податків перерахували 778,7 тис. грн. туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.

За дітей податки сплачують батьки

У неповнолітніх дітей може виникнути право власності на майно в результаті купівлі речей за власні кошти, отримання спадщини, дарування, а також створення його власною працею.

За неоформлених працівників - доведеться відповідати

Чернівецька ОДПІ вкотре нагадує, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Іпотечні кредити компенсували 34-ом чернівчанам

Цього року 34 мешканці столиці Буковини звернулись до Чернівецької ОДПІ, щоб отримати податкову знижку на витрати, понесені упродовж 2015 року на оплату відсотків за іпотечними кредитами. Загалом вони задекларували майже 131 тис. грн.

Орендодавці втрачають право на пільгу із земельного податку

Чернівецька ОДПІ нагадує, якщо платники земельного податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

У Чернівцях більше половини спрощенців - на другій групі

Станом на 01.09.2016р. у Чернівцях на спрощеній системі оподаткування перебувають 12992 суб’єкти господарювання, серед них 11297 – підприємців фізичних осіб та 1695 підприємств.

Податковий інформаційний десант продовжує свою роботу на чернівецьких ринках

Підприємцям іще одного із чернівецьких ринків про руйнівне явище нелегальних трудових відносин розповідали працівники Чернівецької ОДПІ.

Дотримуйтесь правил заповнення платіжних доручень

Чернівецька ОДПІ нагадує, що з 01.09.2015 набрав чинності Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість

Заробили більше мільйона – зареєструйтесь платником ПДВ!

Відповідно до ст. 183 Податкового кодексу України будь – яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій понад 1 мільйон гривень.

Позика протягом дії договору не оподатковується

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому або основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.

До місцевої казни чернівчани зібрали більше півмільярда податків

Упродовж восьми місяців цього року до бюджету столиці Буковини платники податків перерахували 537,0 млн. грн. податків і зборів, що на 176,6 млн. грн., або на третину більше, ніж минулого року.

Заради миру чернівчани допомогли армії 45-ма мільйонами

Цього року мешканці столиці Буковини сплатили 45,0 млн. грн. військового збору, що на 10,6 млн. грн., або на чверть більше минулорічних показників.

Надійність бізнес – партнера можна перевірити

Чернівецька ОДПІ нагадує, що на офіційному веб-порталі ДФС України діє електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Чернівецькі працедавці повідомили про майже 18 тисяч працевлаштованих осіб

Платники податків, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ упродовж восьми місяців 2016-го року повідомили про прийом на роботу 17728 працевлаштованих осіб.

Подарунки вартістю до 689 грн. не оподатковуються

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань),

Мільйонерам не обійтись без касового апарата

Чернівецька ОДПІ нагадує фізичним особам – платникам єдиного податку другої і третьої груп про те, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією