Популярне

Гроші – засіб існування чи мета?

Наш сучасний світ та люди в ньому дуже цікаво влаштовані, адже ми живемо в той час, коли без грошей обійтися не можна. Проте, кожний сам робить для себе вибір що для нього гроші: мета існування чи простий засіб.

Житлова програма «Європейка» в Україні

«Європейка» - це сучасна житлова програма, яка набирає все більші обороти в українському будівництві. Основною її ідеєю є поповнення житлового комплексу українських міст гідними місцями для життя різних верств населення.

The Ukrainians – проект, що надихає тисячі

Однієї із проблем українського інформаційного світу є постійний негатив навколо. Кожного дня ми чуєм про різні катастрофи, смерті, скандали, як в Україні все погано і як тут усі страждають.

Бібліотека – місце знань

Місце, де зберігається велика колекція книг прийнято називати бібліотекою. Проте це не точне визначення, адже там збираються рукописні та друковані матеріали, вони систематизуються та опрацьовуються для подальшого відображення у каталогах та базах даних, зберігаються та обслуговують читачів.

Олігархія в Україні

У чому різниця поняття «олігархія» в Україні та «олігархія» в США? Напевно у тому, що в Америці багаті люди і політика це не одне і те саме.

Кіноіндустрія як масштабне явище.

Цікавим фактом є те, що кіноіндустрія – це також промислова галузь виробництва. Які і всі інші галузі вона займається і виробництвом і розповсюдженням таких товарів як кінофільми.

Хор «Юні Серцем», або ті кому за 80

Хор «Юні Серцем» - це ансамбль із Нової Зеландії, які виконує хорові пісні в стилі рок-н-ролу. Головною і цікавою особливістю його є вікова категорія учасників – туди беруть після 80 років.

Сила говорити «НІ»

Кожного дня ми стикаємося із великою кількістю справ. Це можуть бути задачі, які ми самі ставимо перед собою, задачі, які перед нами ставить середовище, а можуть бути задачі, які потрібно виконати для інших.

Матриця тайм-менеджменту

Питання правильної організації свого часу завжди є актуальним. Час – це один із ресурсів, яким неможливо збагатитися протягом життя. І якщо ви маєте такий ресурс, то вам лишається лише раціонально його використовувати. Це можливо при правильній розстановці своїх пріоритетів.

10 джерел отримання інформації

В наш час отримання освіти зовсім не означає наявності знань. Нас постійно оточує велика кількість інформації, ми маємо цілодобовий доступ до всього, що нам потрібно. Проте, що забагато то не здорово.

Три класи гравців на ринку праці

Ринок праці завжди в русі. І щоб хто не говорив, на ньому завжди є попит і пропозиція. Кожного дня десь закриваються вакансій, отримавши потрібних працівників, десь відкриваються в пошуку інших співробітників.

Вибір редакції

Чер
10
Віталій В’ячеславович Горба про владу, мистецтво політики та можливість участі в політичних процесах

Віталіє В’ячеславовичу, нещодавні президентські вибори в Україні підняли на новий рівень політичну риторику в суспільстві і супроводжувалися нищівною критикою влади, яка, за їхніми ж словами, отримала «мандат Майдану» на свою діяльність після Революції гідності. Як Ви оцінюєте суспільні процеси, які привели до таких несподіваних для багатьох результатів цьогорічних президентських виборів?

Тра
30
Володимир Кравець: «Майбутнє належить тим, хто бачить можливості там, де інші бачать тільки проблеми»

Володимир Васильович Кравець, успішний аграрій і підприємець, три роки тому очолив Вишнівецьку селищну раду об’єднаної територіальної громади, яка нині стала прикладом успішного вирішення проблем громадського життя, перш за все, за рахунок так званого «людського фактору»

Тра
29
Василь Лило: “Ми будуємо майбутнє для людей, які прагнуть змінювати світ на краще”

Василь Йосипович Лило, генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд», відомий тернополянин, фахівець із багаторічним стажем роботи в будівельній галузі. Компанія, якою близько двох десятків років успішно керує Василь Йосипович, цього року святкує своє 75-річчя.

Реклама

 Головні новини України і Світу.

 

Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

Зроблено web-студією