Популярне

Найкраща професія в світі: той, хто обіймає панд.

Чи сподобалась би вам ідея отримувати по 32 тисячі доларів в рік за те, щоб цілими днями безперервно «тискати» панд і грати з ними? Занадто добре, щоб бути правдою, чи не так?

Як стати успішною: заповіді кар’єристки

Ще недавно було прийнято вважати, що такі поняття, як «жінка» і «кар’єра», просто несумісні. Але жінки не такі слабкі, якими здаються. На сьогоднішній день не всі чоловіки можуть похвалитися більш вражаючими кар’єрними досягненнями. Кожна людина вибирає щось своє. Якщо жінка твердо вирішила зробити собі кар’єру, то їй знадобляться декілька порад.

ЯК ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я?

Всі ми розуміємо, що якщо здоров’я немає, то вже ні багатство, ні успіх не є важливими. Але як зберегти здоров’я в наш час, коли всюди стільки факторів, які шкодять нам? Існує безліч рекомендацій, які допомагають уникати хвороб. І ці рекомендації досить прості і здійснюються легко.

ВПЛИВ ВІДЕО-РЕКЛАМИ НА КОРПОРАТИВНУ КУЛЬТУРУ ПІДПРИЄМСТВА

Мотивація і стимулювання співробітників підприємства, спрямована на нові звершення, має величезне значення в рамках корпоративної культури компанії. Здійснюється ця діяльність, в тому числі, і за допомогою відео-реклами.

Найзагадковіші місця на планеті.

На Землі існує безліч місць, які лякають і притягують увагу своєю загадковістю і таємничістю. Деякі з них є пам’ятками прадавньої культури, а деякі - творіння наших сучасників.

Водіння в дощову погоду.

Мокра, як і вкрита льодом дорога, являє собою небезпеку. Плівка із залишків мастильних матеріалів, бруду і пилу, яка утворюється в дощову погоду, дуже слизька, схожа на лід. Тому, якщо ви керуєте авто, необхідно знати дещо про специфіку водіння в дощ.

Людські стереотипи

Щоб зрозуміти, яку роль відіграють стереотипи в житті людини, потрібно розібратися з самим поняттям «стереотип». Якщо відкинути наукові класифікації, то це поняття можна трактувати як фільтр, побудований на досвіді минулого, через який людина сприймає теперішні події.

Як заощадити кошти

Зважаючи на ситуацію, яка зараз є у нашій країні, частіше ми задумуємось над тим, як заощадити кошти при не такій вже й великій зарплаті. Зараз це питання особливо актуальне, адже якщо ще рік тому люди могли дозволити собі хоч іноді якісь капризи, то з сьогоднішніми цінами їм доводиться буквально виживати.

Стронгмен із Чернівців підкорив перший етап Кубку Європи 2016

Перемога буковинця не є першою в його активі. Починаючи із 2009-го року, Констянтин Ільїн впевнено здобуває титул «Найсильнішої людини України» та гідно представляє свою країну на чемпіонатах світу, здобувши вже 3 рази основний приз на Кубку Європи.

Чернівці «стрясло» еко-бумом

Екологічна проблема по праву посідає чільне місце у справах людства. І не лише в Україні, а й далеко за її межами питанню культури поведінки на вулиці відводять особливу роль у вихованні свідомої особистості.

Казкотерапія для дітей.

Діти дуже чуйно сприймають дійсність. Межа між казкою та справжнім світом для них дуже розмита, тому останнім часом популярним методом впливу на психіку дитини стала казкотерапія.

Чи можна розбагатіти на особистій економії.

Відповідь на питання, винесене в заголовку цієї статті, неоднозначна і багато в чому залежить від особистого сприйняття багатства.

Енергетика: що портрібно знати про свій одяг.

Багато розмов ведеться про жіночий гардероб. Наповнені одягом шафи, складність вибору костюма на кожен день стають предметом безлічі пересудів і темою для появи нових анекдотів.

Нова поліція у Чернівцях.

27 березня у Чернівцях склали присягу нові поліцейські, які одразу ж взялися за патрулювання міста.

Вибір постільної білизни, на що звернути увагу.

Як правильно вибрати постільну білизну? Напевно, це питання цікавить багатьох жінок. Адже окрім красивих візерунків і презентабельного зовнішнього вигляду, хороший комплект повинен мати високі експлуатаційні характеристики, які забезпечать його довговічність у використанні.

Як допомогти дитині пройти адаптацію в дитячому садку?

Як тільки дитина досягає шкільного віку, багато батьків звертаються до психолога, щоб перевірити готовність малюка до школи. Проте геть інша картина спостерігається, коли дитину готують до дитячого садка.

Як знайти хорошого перукаря?

Жодна жінка не уявляє свого життя без відвідування салону краси. Це своєрідний ритуал, що допомагає стежити за красою і забезпечує впевненість у власній неповторності.

Жіночі комплекси та прагнення до ідеалу.

Чи знаєте ви хоча б одну жінку, яка була б повністю задоволена собою, своєю фігурою, обличчям, волоссям?

Що не подобається чоловікам в жіночому одязі?

Новинки моди, що викликають непідробний інтерес і бурю захвату у представниць прекрасної статі, з чоловічої точки зору частенько є дивними і навіть відразливими.

Перетворюємо хобі на роботу.

Багатьом знайома ситуація, коли абсолютно не хочеться йти на роботу, тому що вона не приносить ніякої радості в житті. Коли черговий раз дзвенить будильник, ти готова його розбити, забути про роботу і спати далі. Але уся справа у фінансах, які примушують тебе вставати рано вранці і йти.

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією