Популярне

Шкода високих каблуків.

Про взуття на високому каблуці існує багато різних думок. З одного боку, завдяки високим каблукам можна підкреслити красу ніжок, надати стрункості і росту невисоким дівчатам.

Як зберегти здоров’я до похилого віку?

Найважливіше та найцінніше, що є у будь-якої людини – це здоров’я. Здоров’я можна легко втратити і страждати від цього усе життя, але, доклавши зусиль, можна і зберегти його на довгі роки вперед.

Як відчувати себе щасливим, якщо навкруги одні проблеми.

У житті дуже часто доводиться стикатися з різними труднощами і неприємностями: захворюваннями, проблемами на роботі, приниженням, негараздами в особистому житті, повсякденним побутом, нездійсненними бажаннями.

Відпочиваємо від макіяжу,як і чому це треба робити?

Завжди при будь-яких обставинах кожна жінка хоче виглядати красивою і привабливою, чого намагається досягти усіма засобами, у тому числі і за допомогою макіяжу.

Комплекс відмінника

Кожна людина піддається аналізу і оцінці з боку суспільства. Бути першим в чомусь, добитися визнання та успіху для деяких стає настільки важливою метою, що це призводить до утворення хворобливого і дискомфортного стану - синдрому відмінника.

Право на особистий простір

Коли ви ще на стадії романтичних залицянь і цукерково-букетного періоду, то кожен з партнерів соромиться запитати у іншого про те, з ким він тільки що розмовляв по телефону або переписувався в одній із соціальних мереж.

Вплив музики на психіку людини

Вчені знайшли безліч підтверджень тому, наскільки сильно музика впливає на емоційний стан людини.

Як відродити стосунки?

Трапляється в житті таке, що стосунки між чоловіком і жінкою з часом втрачають ту гостроту відчуттів, що були на самому початку. Немає вже божевільної закоханості і прогулянок за руки під зоряним небом. При цьому залишається глибока прихильність і повага один одному (це в ідеалі).

Краса залежить від психології.

Розбиратися в природі жіночої краси дуже захоплююче і цікаво. А для самої пані - це ще і дуже корисне заняття, яке може приносити свої важливі плоди.

Знайомство з батьками нареченого.

Багато дівчат дотримуються думки, що шанс на успішний розвиток стосунків і наближення заповітного дня «Х», коли молода людина зробить пропозицію, зростає після знайомства з його сім’єю. І дуже важливим є те, як дівчина себе там покаже.

Жіночі капризи чи реальні потреби?

У жінки проблем з бажаннями немає, завжди хочеться щось купити, кудись сходити.

Музичні Чернівці.

Кожного року десятки міст України на весь день поринають у світ музики. Винятком не є і місто Чернівці. Місто, у якому творчість шанують більше за все…

Кар’єра: Дрес-код вирішує все

Словосполучення «офісний дрес-код» багато хто сприймає негативно: як замах на індивідуальність працівника.

Як розфарбувати сірі будні у веселкові дні?

«Понеділок день важкий» - зізнайтеся, як часто ви вимовляєте цю фразу? Якщо кожен понеділок місяця, то настав час замислитися: чи не витіснили сірі будні ваші веселкові дні своєю повсякденністю?

Кращі камені для жінок

У Китаї завжди надавали велике значення різним каменям: як дорогоцінним, так і напівкоштовним. Китайці вірять, що кожен з них має певну енергетику - у тому числі «чоловічу» або «жіночу». Завдяки цьому він може певним чином впливати на свого власника. Сьогодні ми поговоримо про найпоширеніші «жіночі» камені.

Якого кольору ваш характер?

Всі ми знаємо: «на колір і смак, товариш не всяк…». Одні отримують невимовне задоволення, коли навкруги "помаранчеве море, помаранчеве небо", інші найкомфортніше почувають себе виключно в "зеленому середовищі", третіх друзі жартома називають «людьми в чорному».

Як без проблем навчити дитину вимовляти літеру "Р"

У сучасному світі дуже важливо говорити красиво. Адже зустрічають людину не лише по одягу, але і по вимові. Проте є певний відсоток людей, у яких вимова букви «р» викликає проблеми. Таких людей ще називають картавими.

Як зацікавити будь-якого співрозмовника

Чи доводилось вам задумуватись коли –небудь над тим, як перейти на більш довірливий рівень спілкування з цікавою (чи потрібною) вам людиною? Особисто мені світські бесіди «ні про що» відверто не подобаються і здаються нудними.

Букет квітів - подарунок, який приносить гармонію

Скоро 8 березня і всім жінкам хочеться отримати шикарні букети квіти. Але чи всі ми знаємо, що квіти – не лише предмет розкоші та естетичного задоволення, але і той подарунок, який приносить гармонію в дім та душу.

Як поєднати сім’ю і роботу: поради психолога

Чи доводилося вам коли-небудь мучитись совістю через те, що ви занадто любите свою роботу і віддаєте їй багато часу? Якщо так, то ця стаття саме для вас. Як любити свою роботу, в той момент не забуваючи про найдорожче – свою сім’ю? Спробуємо розібратися разом.

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією