Популярне

На замітку домогосподаркам

Про методи боротьби із шкідниками, плямами, предки знали багато чого, використовували різні засоби. Зараз все змінилося, а на нас та наш вибір має вплив реклама. Особливо, що стосується побутової хімії.

Дитячий садок: як підготувати дитину?

Садок – це один із етапів процесу соціалізації. Дитині важко дається привчитися до життя у новому середовищі, проводити певний час без батьків. Для малюків такі зміни приносять переживання, які супроводжуються плачем.

Про деякі правила етикету

Ще з дитинства нам прививають навики правильної поведінки. Нас вчать, що до старших потрібно звертатися на «Ви», а з своїми друзями на «Ти». А потім нам прививають наступне: при знайомстві завжди потрібно відрекомендувати себе, а чоловік – має першим відрекомендовуватися жінці, навіть, якщо вона молодша чим він.

Як все встигнути молодій мамі?

З появою малюка у сім’ї дещо змінюється. Особливо у мам, які витрачають багато часу на виховання та годування малюка, а робити щось по дому, готувати їжу, або ж займатися собою немає ні часу, ні сил.

Ранковий душ: переваги

Всі ми відвідуємо душ, але правда у різну пору дня. Хтось полюбляє це робити ввечері, а хтось зранку. Деякі відвідують душову кабінку 2 рази на добу: вечір та ранок.

Шкільна обідня перерва

Батьки завжди піклуються про своїх дітей хочуть щоб вони були ситими та здоровими. Не завжди можна вгледіти за своїм чадом, а діти у свою чергу без нагляду батьків роблять все під своє бажання.

Як навчити дитину ділитися?

Маленькі діти не знають гратися. Чому? Все полягає в тому, що вони не знають ділитися. Кожен із них вважає, що ця річ його. Крики: «Це моє, віддай» - чути споконвіку у кожному дворі.

6 година ранку! Підйом

Для більшості із нас підйом о 6 ранку робиться надзвичайно важко. Встати із ліжка в таку пору інколи виявляється подвигом.

Гроші та діти

Є батьки із різним підходом до виховання дітей, особливо тоді, коли стосується грошей. Одні вважають, що гроші дитині потрібно давати, щоб вона була впевнена у своїй забезпеченості, не заздрила, не крала.

Лісова ожина. Чим корисна?

У Закарпатті відкритий сезон збирання лісових ягід. Найвідоміша – лісова ожина. Вона надзвичайно солодка, і відмовитися від такої спокуси неможливо.

Незвичайні ритуали

Кожен народ має свої ритуали, які для інших є дивними, або незвичайними. Скільки народів – стільки ритуалів. Шлюбні ритуали проводять для того, аби зберегти та зміцнити шлюб до кінця життя.

Як вибрати парасольку?

Ще декілька теплих літніх днів і прийде осінь. Це мальовнича пора року, але разом із тим така, де випадає величезна кількість опадів. Тому, кожному із нас потрібно запастись парасолькою.

Негативні думки. Що робити?

З приходом вечора, а особливо перед сном ми починаємо думати про речі, які нас турбують. Буває так, що «накручуємо» себе, буває й так, що недооцінюємо себе.

Затишок у будинку. Який він?

Всі хороші господарі будинку намагаються зробити все, аби в будинку чи квартирі навести лад, зробити затишок. Саме через нього, ми повертаємось знову і знову до рідного гнізда.

Груші

У кожного із нас у саду наявне дерево Груша. Кожного літа (у серпні місяці)ми отримуємо соковиті плоди від яких неможливо відмовитися. Груші мають багато властивостей та достойні конкуренти яблукам.

Поживний обід

Зазвичай мало кому вдається пообідати так як слід. Працездатна людина завжди зайнята і ця зайнятість не дає інтенсивно поїсти. Певне недоїдання і призводить до різних небажаних захворювань.

Емоційне здоров’я та його складові

Бувають моменти роздратованості, але такі, що ми не знаємо де подітися і на кого б це все «вилити». Інколи це через роботу, не складується особисте життя, а деколи ми просто не находимо джерело цієї роздратованості. Бісить, не знаєш що, хто, чому.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією