Популярне

Медовий спас

14 серпня українці відзначають Медовий спас або ж свято Маковія. Це свято одне з найдавніших тому, шанується нашим народом. Багато вірян в цей день йдуть у церкву для того, щоб святити воду та мак. Якщо ж уже зібрались у церкву, то нічого не їдять поки не поп’ють свяченої водички.

Ароматерапія проти стресу

Ми вже раніше говорили про те, що стрес негативно впливає на нашу нервову систему, організм загалом. Ми визначили, що потрібно багато відпочивати, дати можливість організму та мозку не думати про негатив.

Щоб день видався простішим потрібно …

Будні так часто набридають, роблять нервову напругу, і вже скоріше чекаємо вихідних. Чи можливо якось змінити ставлення до робочих днів? Як зробити день простішим та бадьорішим, продуктивнішим? Ми радимо наступні дії:

Закордонні солодощі

Дітлахи, підлітки, дорослі, бабусі, дідусі – обожнюють солодощі. Кожен із нас купляє для себе своє улюблене солодке. Так, хтось обожнює халву, а інші – шоколадні цукерки, деякі воліють купити печиво, зефір.

Полонина Руна: фотозвіт

Якщо Ви любите подорожувати, ходити у гори – варто відвідати Полонину Руну. Незабаром вихідні тому, час можна провести тут. Ефект надзвичайний: відкривається мальовничий пейзаж, чисте повітря, заряд позитивних емоцій, можна поласувати яфинами, лісовою ожиною та ін.

Здорові судини – це реально

Ритм життя не завжди дозволяє доглядати за собою. Десь не пообідали, а десь недоспали, десь нерви «їдять». З часом це проявляється у роботі серця та й всієї серцево-судинної системи. Давайте розберемось, які продукти харчування корисні для роботи судин. За допомогою них можна підтримати здоров’я організму в цілому.

Самооцінка: як з нею бути?

Бувають ситуації, в яких нам здається, що ми безсилі, а оточуючі запевняють: «Ти все зможеш». Але в голові крутиться: «Як зможу в мене недостатньо знань, умінь, навичок?». Погано, коли ми недооцінюємо себе та свої сили, погано – переоцінювати. Де знайти «золоту середину»? І що робити коли зовсім себе недооцінюєш? Адже хочеться щоб і кар’єра пішла вгору, і щоб подобалось власне відображення у дзеркалі.

Велосипед. Чим він корисний?

Зараз, у сільській місцевості без велосипеда не обійтись. Потроху ця мода переходить на місто. Адже, на велосипеді легко приїхати на пункт призначення без дорожніх перешкод. Хоча, трохи прийдеться повозитись із змінним одягом, адже у офісному вбранні не прокатаєшся на велосипеді.

Секонд-хенд та речі придбані в ньому

Зараз в багатьох містах Закарпатської області рясніють магазини під назвою Секонд- хенд, хоча це не лише у даній області. Багато громадян купляють саме тут одежу. Це спричинено тим, що в даних магазинах доступні ціни, якість не шкутильгає від нових речей. Інколи тут можна купити зовсім нові речі, або речі хорошої якості чи бренду. У загальному кожен шукає щось своє.

Скоро до школи

Ще трошки літа, а потім 1 вересня. Як дитину зацікавити до навчання, запалити інтерес до школи? Школа – це другий дім. Якщо ж старшими дітками простіше, то ті, які лише зараз стануть на «поріг знань» - розгублені. Запитуючи дітей про те, чи вони хочуть у школу ми почули наступні відповіді:

Шкода шкірі

Кожного дня ми займаємось різними справами, не задумуючись над тим, чи це варто робити взагалі. З часом можна помітити те, що колір та й взагалі зовнішній вигляд Вашої шкіри не такий як був, або значно погіршився. Якщо ж існують певні зміни некращу сторону, то варто бити тривогу, задуматись над тим, що Ви робите не так. Спробуємо роз’яснити фактори, які наносять шкоду зовнішньому виглядові.

Нервова напруга

Коли приходить нервова напруга, тоді непереливки всьому організмові, адже болить голова, крутить живіт і збирається багато інших болячок. Нервова напруга може виникнути через такі дрібниці як очікування на дорозі, несвіже повітря, багато пилу, ніде дихнути в маршрутці чи метро, стрес на роботі – це все впливає на нервову систему.

Соціальні мережі та молодь

Інформаційний світ спричинив появу купу соціальних мереж. Майже кожен із нас має свою сторінку в інтернет-мережі і не одну. З однієї сторони соцмережі об’єднують людей, дають змогу підтримувати зв’язок із друзями, родиною яка на відстані, а з іншої сторони – викликають залежність.

Тривога! Апендицит

Апендицит – найпоширеніше захворювання і кажуть, що одна із простіших операцій на нього. Захворювання супроводжується різким болем у животі. Що варто знати про апендицит?

Як знизити свій апетит?

Вам не подобається особиста фігура? А самим здається, що занадто багато їсте і з цим не можете нічого вдіяти?як і де знайти вихід? І чи можливо взагалі їсти менше?

Топ поганих прикладів батьків

Якщо Ви хочете, щоб дитина не мала поганих звичок, варто самим працювати над собою. А найкраще – не показувати дитині погані звички. Найпоширенішими помилками батьків є:

Типологія лідерства

Сучасний світ різноманітний. Ми працюємо, а своїх головних чи керуючих називаємо: шеф, бос, директор і так далі. Ваш робочий день залежить від цієї людини, адже якщо щось піде не так, то настрій погіршиться не лише у боса, але і у Вас. Як наладити добрі стосунки, а ще не отримати прочухана на сьогодні і не лише? Спробуймо розібратися у правильності реакцій на видумки боса.

Нітрати та нітрити яка різниця?

Нітрати, нітрити – завжди у нас на слуху. Потрібно розібратись в чому різниця і чи шкодять вони нам? Найбільше про нітрати ми чуємо влітку, а тут і нітратні кавуни, полуниця та й інші фрукти. Нітрати – це солі азотної кислоти, вони містяться у природних речовинах. Самі по собі вони не є небезпечними, бо містяться у продуктах, що ми вживаємо. Найбільшу кількість нітратів людина приносить сама своє діяльністю.

Про деякі звички українців

Кожного дня ми стикаємось із одними й тими ж речами та вчинками. Деякі вчинки просто так нервують і виводять із рівноваги, що настрій поститься на весь день. Але з цим майже нічого не поробиш так робить більшість, яку важко перевиховати, бо це увійшло у буденні звички. Звичка – схильність людини повторяти певні дії. Розберемо топ українських дій, які варто виправити.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією