Популярне

Сім’я та стосунки

Життя людини супроводжується родинним колом. Дитина народжується у певній сім’ї, виростає і створює власну. Таким чином родина – форма людського існування. Для дитини дуже важливим є те, які стосунки складаються між батьком та матір’ю і з часом вона намагатиметься будувати своє гніздо за тим же принципом.

Болить горло?

Якщо раніше про біль у горлі чи грип ми знали взимку, адже саме тоді холодні погодні умови сприяли простуді організму, то зараз влітку таке явище стало також нормальним. І ніби +35, багато вітамінів, але все рівно вмудряємось захворіти. То ж що робити коли турбує біль у горлі?

Що таке настрій?

Інколи буває так, що настрій може змінюватись протягом дня надзвичайно багато разів. Інколи впливають погодні умови, інколи телефонний дзвінок, а деколи – від внутрішнього світу людини.

Як втамувати спрагу?

У літню пору року людський організм мучить спрага. Ми прагнемо будь-яким способом утамувати її. Найчастіше вживаємо: газовані води, квас, чай холодний, просту воду чи навіть пиво.

Як виховувати дітей?

Одвічна проблема батьків: «Як правильно виховувати чадо?». В деяких родинах виникає конфлікт з даного питання. Мам вважає, що за неправильні дії потрібно дитину покарати, а бать в цей момент жаліє дитину.

Стрес? Що робити?

Стресові ситуації виникають часто, адже наше життя надзвичайно насичене. Негаразди вдома, погані справи на роботі призводять до виснаження нашого організму. То ж що робити? Що таке стрес?

Чи можливо видалити подряпини на склі?

Наш будинок потребує ретельного догляду. Купа справ на роботі деколи не дозволяє нам тримати все в ідеалі. А дещо ми знаємо виконувати на швидку руку. Стекля ні вікна та двері прикрашають нашу хату, тому ретельний догляд за ними завжди потрібний. Якщо ми спотворили скляну конструкцію чи можливо щось виправити?

Як розподілити обов’язки в сім’ї?

Інколи, нам здається, що хтось із подружжя працює менше. То чоловік так втомлюється, що не приділяє уваги, то дружина лише витрачає гроші, або навпаки. а коли приходить мова про виконання домашньої роботи, то тут може виникнути немалий конфлікт. Адже, чоловіки вважають, що вони багато працюють на роботі, а вдома варто відпочивати.

Продукти для печінки

Шкідливі звички негативно впливають на стан нашої печінки. Для того, щобпокращити її становище, потрібно вживати здорову їжу, вникати алкоголю, смаженої їжі, а також фаст-фудів.

Як привити любов до читання у дитини?

Незабаром 1 вересня, а дитина не бажає йти до школи. Це можна зрозуміти,адже без турботливе дитинство разом з улюбленими іграшками відходить на другий план. Часто діти говорять, що вони не будуть добре вчитись, бо не мають терпіння, або лінуються, або гратись їм подобається більше. Навіть, намагаючись хоч трошки ознайомити їх з алфавітом, для Вас це коштує значних зусиль.

А що Ви знаєте про алое?

В багатьох із нас вдома є квітка алое. Перш за все, вона відома своїми лікувальними властивостями. Догляд за рослиною неважкий, а користь від неї велика. «Жива аптечка» вдома є гідним конкурентом медичним препаратам. Спробуємо розібратись з всіма властивостями рослини.

Що приховує в собі головний біль?

Кожна доросла людина стикається з головним болем. В основному причинами ми вважаємо є: магнітні бурі, втома, недосипання, захворювання або ще щось. Але є люди, які й гадки не мають що таке «головний біль».

Користь березового соку

Зараз ми дуже мало часу приділяємо своєму здоров’ю. ми багато працюємо, а часто не лише на одній роботі, а відразу на двох. До цього в додаток домашній клопіт, стрес, нерви.

Заздрість впливає на стан душі?

Сучасне суспільство – досить неоднорідне. Зараз наявна величезна відстань між багатими та бідними. Але не лише це, адже світ грошей, технологій робить людину жорстокою та заздрісною. Кожен, отримавши певну частку своїх потреб, хоче збільшити чи збагатити знову і знову.

Боротьба з укусами комах

Літня пора багата на різних комах. Теплі вечори проводити з комарами не дуже хочеться, але й одягатись як взимку теж не варіант. Інколи на укус комах і не звертається увага, бо : «Ну щось вкусило, то й що?». Ми собі завжди думаємо, що це пройде. Воно то так, але бувають і моменти з негативними наслідками.

Сімейний бюджет

Часто розбратом у молодих сімейних парах виступає бюджет. Кожному ізподружжя здається, що хтось витрачає більше, але не він (вона). Сварки базуються в неправильному користуванні бюджетом, або хтось купляє непотрібні речі і виходить так, що до зарплати залишається пустий гаманець.

Хто такі Бойки?

Етнографічні групи – внутрішня територіальна складова етносу із слабо розвиненою локальною самосвідомістю прийнятою сусідами назвою, рідко самоназвою та місцем особливої культури, побуту, говірок.

Чи можливо дитину навчити слухати?

Сучасні діти є надзвичайно енергійними. Часто, батьки говорять: «У твої роки ябув (ла) набагато слухняною (ним), як мені батьки сказали так я й виконував (ла)». Часто, діти ростуть егоїстичними, інколи агресивними.

Нестача вітаміну D

Інколи, нестача вітамінів не одразу помітна ні на око, ні на самопочуття. З першого погляду, здається, нічого серйозного. Але нестача може призвести до багатьох наслідків.

Вишиванка

Українці часто надягають вишиванку на державні та релігійні свята. Вишиванка – прояв ідентичності.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією