Популярне

Можливі причини подій у Мукачево

Події в Закарпатській області суботи 11 липня сколихнули всю Україну. ЗМІ – навішують ярлики, а влада робить заяви не розібравшись у ситуації. Чому такі події мають місце в області? Як самі закарпатці реагують на це? Спробуємо відповісти.

«СЕЛФІ» - хвороба?

Селфі – найпоширеніше слово, яке зустрічається серед молоді. Селфі в ресторані, на морі, природі їх всюди і безліч.

Поради для дому

Кожна домогосподарка намагається підтримувати ідеальну чистоту, готувати смачненькі страви, мати ідеально випраний одяг. У кожного є свої методи для підтримки «ідеалу»: хтось слухається порад досвіду мами та тата, або ж старшого покоління бабусь та дідусів, а хтось шукає поради в інтернеті, або різних телевізійних проектах.

Гіпертонія?

Підвищений тиск – проблема багатьох. Якщо раніше гіпертонія зустрічалась в людей більш похилого віку, то зараз вона наявна в молодих персон. Чому хвороба молодшає?

Що символізують дерева у вашому подвір’ї?

Будучи господарем великого двору, або ж маленької дачі варто знати: де посадити дерево для припливу успіхів. Кожен український чоловік дотримується засад: посадити дерево, виростити сина, збудувати дім. Для того, щоб рослина приносила позитивні емоції, життєві сили.

Варто знати: Що таке насильство в сім’ї?

Насилля в сім’ї – це значна проблема для стосунків між батьками та дітьми з однієї сторони, між чоловіком та жінкою – з іншої. Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» розрізняє різні види насильства:

Грибок на нігтях?

Гарні доглянуті ноги та руки завжди радує наше око. Здорові нігті – велика радість, коли влітку можна одягнути улюблені босоніжки і не переживати за вигляд, адже все чудово. Прикро, коли в гарячу пору не можна взувати те, що би хотілося.Протягом січня-липня цього року херсонські спрощенці сплатили до бюджету 42 млн грн єдиного податку. Це на 7,2 млн грн більше, ніж минулому році.

Покращуємо сімейні відносини

В соціальних мережах можна знайти багато порад як покращити стосунки між чоловіком та жінкою. Жінки завжди цікавляться даним запитанням, зрівнюють свої стосунки з тими «ідеальними», що написані на електронних носіях.

Кольори інтер’єру. Як зробити свій будинок затишним для власного ока?

Колір має вплив на людську психологію. Саме через кольори ми сприймаємо світ та налаштовуємо себе на робочий день. Світлі тони візуально розширюють приміщення (кімнату), а темні впливають навпаки.

Який вплив шоколаду на здоров’я організму?

Майже кожен із нас полюбляє їсти солоденьке. Кожного дня до кави чи чаю, або просто по бажанню нашого організму ми вживаємо солодощі. Говорять, що шоколад позитивно впливає на роботу нашого мозку, але негативно впливає на зуби. Давайте розглянемо що ж у ньому корисного?

Вступна кампанія в Ужгороді

Сьогодні в Ужгородському національному університеті стартувала вступна кампанія. В перший день було багато абітурієнтів як серед майбутніх першокурсників, так і серед тих, хто вже здобув ступінь «бакалавра» та вступає на п’ятий курс.

Коли низький гемоглобін

Гемоглобін виконує важливу роль у нашому житті. Основна функція його – це транспортування кисню із легенів до периферичних тканин для того, щоб підтримати життєздатність клітин. Склад гемоглобіну: - альфа, - бета-ланцюги.

Запорука чистої шкіри: ефективна боротьба з недоліками

Жінки завжди намагаються виглядати бездоганно. Зазвичай, кожна приділяє багато уваги: одязі, зачісці, макіяжу. На шляху красі завжди стоять небажані чинники - прищі, які з’являються в самий невідповідний момент, сухість, зморшки.

Новини із Закарпаття

7 липня в Ужгородському районі, а саме с. Оріховиця заблукали діти. Юнаки були із Чернігівської області і брали участь у Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юніорів про це повідомляє karpatnews. Поки ДСНС були в пошуках дітей, самі ж юнаки повернулись самотужки о 22:55.

Чинник сили у міжнародних відносинах

Зараз, коли на Сході України відбувається військове протистояння, важливим є визначити в чому сила наша та противника. Мабуть, вживаючи термін «сила» будь-який перехожий українець прив’язуватиме даний термін з фізичною силою та військом (якщо розглядати в контексті держави, міжнародних відносин).

Європейський Союз «тріщить по швам»?

Ситуація з Грецією робить міжнародні відносини «нервовими». Теперішня новини бентежать єврозону. Президент Європейської Ради Дональд Туск заявляє про те, що в разі провалу переговорів станеться підрив авторитету ЄС, і ми розуміємо це будуть не найкращі моменти для традиційно стабільних європейців.

Невтішні новини для освітян

Цього року державні місця скоротять на 10 - 12%, про це повідомляє ТСН. З наступного року школярі в обов’язковому порядку складатимуть ЗНО з іноземної мови, хоча цього року результати з української мови є невтішними. З іноземною мовою є вагома проблема у школярів.

Закарпаття сьогодні

В Мукачеві пройшов «Марш правих». Причина такого заходу – це незгода з комунальними тарифами. В марш пройшов під проводом правих сил Закарпатської області: ВО «Свобода», РУХ, Правий сектор та інші. Основне гасло: «Арсеній Петрович – другий Янукович».

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією