Популярне

Апатія в громадах можлива з децентралізацією?

Реформа місцевого самоврядування обговорюється вже протягом року. Централізація, децентралізація – най використовувані терміни, що застосовуються політиками в ході перс-конференцій, а особливо під час відвідування різних політичних ток-шоу.

І знову про Грецію. Огляд

Результати референдуму сколихнули хвилюванням європейців, а самі греки продовжують святкувати.

Молдова мітингує

6 липня у Молдові відбувся мітинг про приєднання до Румунії. Жителі держави вимагають приєднання двох країн по кордону річки Прут.

Закарпаття: події дня

Мешканця Закарпатської області, Тятівського району укусила змія. Інцидент стався під час збирання ягід.

Греція та підсумки референдуму

У неділю 5 липня в Греції відбувся референдум. Нагадаємо, що причиною його стало неприйняття умов міжнародними кредиторами. Референдум ініційований парламентом Греції.

Мультикультуралізм сьогодні

Проблема взаємодії людей різних національностей, що проживають на одній території однієї держави турбує багатьох країн. Так, неодноразово спалахують конфлікти між титульною нацією та національною меншиною, або ж певною емігрантською групою.

Єреван – огляд подій

Майдан у Єревані виник через незгоду підвищенням тарифів на електроенергію.

Громадянське суспільство: українські реалії

Громадянське суспільство – умова розвитку демократичної держави. Визначення поняття «громадянське суспільство» залишається актуальним і в наші дні. Так, цим питанням цікавились мислителі від Античності до сучасних науковців.

Греція: історія, досвід, ЄС

Грецьке питання облетіло ЗМІ не лише країн Європи, але й всього світу. Адже, мова йде про зміни, що грядуть і несуть за собою наслідки для інших держав. Країна славиться розвитком демократії, філософії, мистецтвом та архітектурою. Поліси – взірець демократичного режиму для тої історичної епохи.

Відпустка в горах Закарпаття

Закарпаття – красивий і щедрий куточок української землі. Кожен побувавши тут хоч раз знаходить для себе, щось своє особливе.

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією