Популярне

Запрягаємо…собак?

Якщо вимовити слово «скіджоринг», то далеко не кожний із нас зможе сказати, що ж це таке. Принаймні, дати точне визначення навряд зможе. Скіджоринг – це зимовий вид їздового спорту, у якій лижники-гонщики змагаються на лижній трасі, пересуваючись вільним стилем за однією чи двома собаками.

Покращуємо концентрацію уваги

Протягом робочого дня в усіх нас бувають періоди, коли нічого не хочеться, тим більше працювати. Втрачається інтерес до будь-якої діяльності, стаєте неуважними та розсіяними. Що ж робити?

Така різноманітна косметична глина…Яку обрати?

У косметології широкого поширення набули маски з глини для обличчя, які очищають та підсушують шкіру. Існує декілька видів глини, кожна з яких володіє своїми унікальними властивостями, корисними для різних типів шкіри.

Крабові палички: їсти чи не їсти? Ось у чому питання

Напевно, усі чули жарт про те, що при виготовленні крабових паличок жоден краб не постраждав. Цей продукт популярний серед народу завдяки своїй порівняно невисокій ціні, а різноманітні салати з цим продуктом скоро наздожене за популярністю олів’є.

Як влитися у новий колектив?

Нарешті перший робочий день. Здавалося б, можна зітхнути з полегшенням, адже постійні пошуки, надсилання резюме і співбесіди залишилися у минулому. Але не все так просто! Попереду знайомство з новим колективом… Саме не дуже здорові стосунки з колегами можуть стати тією ложкою дьогтю. Щоб нові знайомства були якомога болючішими, варто дотримуватися певних правил.

Користь пророщеного зерна

У Вас авітаміноз і тому хочете зміцнити своє здоров’я за допомогою розрекламованих вітамінних комплексів? Але ми рідко задумуємось про те, що жодна таблетка в пластиковій упаковці не буде кращою за те, що дала нам природа. Нам залишилося лише навчитися користуватися її дарами.

5 речей, які додають нам зайвих років

Дуже часто можна зустріти жінок, які виглядають на 10-15 років молодше свого паспортного віку. Але буває і навпаки: 20-річні якимось дивним чином втрачають свою молодість і їм, здається, не менше 30. Можливо, у цьому нема нічого дивного? Усе в наших руках.

Чому нам сняться страшні сни?

Ви різко прокидаєтесь і досі не можете повірити, що це був сон? Все виглядало так реально і моторошно… Не дуже хочеться, щоб це повторилось. Як правило, причиною нічних жахіть є емоційна напруга, переїдання та стреси, а також рутина, одноманітне життя. І навіть дитячі травми, грип та низький рівень цукру у крові здатні спровокувати страшні сни.

Секрети картопляного соку

Дуже часто у нас під рукою корисні речі, про які ми можемо не здогадуватися або згадати в останню чергу. А дарма! Інколи користі від них більше, ніж нам здається. Картопляний сік яскравий цьому приклад.

Навіщо робити інгаляцію?

У період застуд та вірусних захворювань особливо гостро постає питання правильного лікування. Інгаляція – один з ефективних способів боротьби з низкою захворювань дихальних шляхів (нежить, бронхіт, тонзиліт, фарингіт, бронхіт, пневмонія, напади бронхіальної астми).

Скільки років Вашому організму насправді?

Трапляються випадки, коли людина похилого віку почувається краще, ніж деякі 25-річні. І навіть серед однолітків помітні значні відмінності у темпі вікових змін. Чому так? Ні для кого не секрет, що людина має і біологічний (за паспортом), і психологічний вік.

Як боротися з раннім старінням шкіри?

Перші ознаки старіння з’являються уже тоді, коли Вам злегка за 20. Перші зморшки і пігментні плями… Дорогі антивікові креми навряд допоможуть, адже дуже часто причиною раннього старіння шкіри стає Ваш спосіб життя. Можливо, варто щось змінити?

Фейсбілдінг, або «будуємо» обличчя

Тримати у тонусі тіло - популярна і досить поширена справа у сучасному світі. Чомусь прийнято вважати, що для чудового вигляду цього достатньо, але запорукою молодості є не лише гарне тіло, але й «підтягнуте» обличчя.

Знову ця мігрень…

Той, хто хоч раз пережив напад мігрені знає, яких страждань і неприємних відчуттів вона завдає. Мігрень вважається неврологічною хворобою, при цьому біль локалізуються в одній частині голови.

Хронічна втома і сонливість. Як боротися?

Кожного ранку «воскресати», щоб увесь день провести в офісі, а за вікном сіро і похмуро. Цих факторів достатньо, щоб бути втомленим вже у першій половині дня. А кава рятує не завжди. Втрата сил, хронічна втома, роздратованість і погане самопочуття, постійне бажання спати псують день і можуть призвести до хвороб і депресії.

Догляд за зубами. Що для цього потрібно?

Щоб бути володарем голлівудської посмішки, не обов’язково витрачати на стоматологів та дорогі процедури усю свою зарплату. Потрібно забезпечити належний догляд за зубами і підібрати для себе максимально зручні та оптимальні засоби гігієни.

Оберігаємо зір дитини

Зір – один з найважливіших органів, адже завдяки йому ми отримуємо 90 % інформації про навколишній світ. У наш час, коли комп’ютер і телефон стали невід’ємною частиною життя будь-якої сучасної людини, проблема зору постала особливо гостро. У першу чергу це стосується дітей.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією