Популярне

Як зберегти молодість шкіри?

Людині стільки років, на скільки вона виглядає. І це правда. Основним фронтом для боротьби з з віковими змінами є шкіра. Завдяки її чудовому стану 40-річні можуть скласти конкуренцію 25-річним, але потрібно дотримуватися певних правил:

Ворожіння на Андрія

У ніч з 12 на 13 грудня, на Андрія Первозванного, прекрасна половина людства перетворюється у чаклунок. Не всі, звичайно, але багато. Дівчата, які хочуть дізнатися своє майбутнє або ім’я судженого, придумали безліч способів це з’ясувати. Традиція ворожити дуже давня і способи передаються з покоління в покоління майже незмінні.

Як худнути з користю для здоров’я ?

Процес схуднення асоціюється з обмеженням себе у їжі. Це не завжди добре впливає на організм в цілому, але існує спосіб, завдяки якому схуднення і здоровий спосіб життя можна поєднати. Він полягає у вживанні рослинної клітковини.

Чому виникає післяобідня сонливість?

Сонце у зеніті, ще стільки усього потрібно зробити за день, а Ви разом зі своєю продуктивністю засинаєте просто на робочому місці? Знайома ситуація для багатьох. Хтось страждає на післяобідню сонливість зрідка, а у когось – це постійна проблема.

Темні кола під очима. Як боротися?

Недоспані ночі, стреси, постійне хвилювання відображаються досить часто на нашому обличчі темними колами під очима. Хоча причини цьому можуть бути від нас абсолютно незалежні. Наприклад, генетична спадковість.

Як створити новорічний настрій?

До Нового року залишилося уже менше місяця, а за вікном температура вище нуля і сніг, звичайно, лише на картинках. На душі сум і ніякого новорічного настрою? Існують способи, які вирішать цю проблему.

Встигнути все

Інколи день підкидає нам стільки роботи, що встигнути все – фантастика. Найгірше у цьому випадку те, що ця «гора» не завжди спонукає до праці, а, навпаки, може відштовхнути.

Цілющі властивості музики

Музику люблять усі. Можна не розуміти якийсь певний жанр, але любити музику в цілому або окремі пісні, мелодії (це взагалі про «немеломанів») – це наша людська особливість.

Чому хурма – це корисно?

Уже давно утвердилася думка, що хурма – не для всіх, «на любителя». Багатьом не подобається його «в’язка» консистенція, хтось ігнорує через її занадто солодкий смак. Так, хурма може бути і такою, але лише у тому випадку, коли недостатньо спіла. Насправді вона має надзвичайний смак та приємну консистенцію.

Чому існує лінь?

Лінь (от лат. lenus — спокійний, повільний, в’ялий) – небажання працювати. Традиційно вважається пороком з погляду працелюбних. Це не завжди так. Вона невідємна частина життя будь-якої людини. Навіть «стахановців».

Коли дитина не хоче вчитися

Діти – найдорожче у житті батьків. Їм хочеться віддати усе найкраще та забезпечити хороше майбутнє. Освіта - одна з головних пунктів цього майбутнього. Та часто батьківське щире прагнення допомогти наштовхується на дитяче «не хочу» і «не буду».

Цілюща дія косметичної олії

Натуральна косметична ефірна олія – це унікальний та незамінний засіб за доглядом шкіри і волосся у сучасній косметології. У багатьох випадках вона діє краще за будь-яку готову косметологічну продукцію.

Я зроблю це завтра

Обіцяти собі взятися нарешті за діло стало зручною звичкою усіх людей. Завтра, через тиждень, з наступного понеділка і так до безкінечності. Насправді ми відкладаємо справи у довгу шухляду не обов’язково через лінь. Причини можуть бути у кожного різні.

Що найбільше дратує офісного працівника?

Якщо Ви офісний працівник і майже увесь день - одні і ті ж обличчя, безліч документів і незмінний пейзаж за вікном, звичайно, настає момент, коли щось починає нас дратувати. Як правило, це роздратування пов’язане з колегами. Усі різні і, відповідно, наші звички, уподобання та розуміння життя і робочого процесу зокрема.

Історія однієї фотографії

Усе відоме, просте, геніальне не обов’язково колись довго обдумувалось кимось та планувалось. Досить часто звичайна випадковість або збіг обставин здатні створити річ, яку знатимуть усі.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією