Популярне

Нестача вітамінів. Чому і що робити?

Літо далеко позаду і далеко попереду водночас. Натомість зима уже не за горами і наш імунітет потребує зміцнення. Але як зрозуміти, чого саме потребує організм, особливо, якщо з медициною на «Ви»?

Як заснути за одну хвилину?

З приходом ночі багато хто з нас стають філософами…Коли ж як не вночі думати про минущість буття? Або просто розглядати павука на стелі і кожні півгодини дивитися на годинник…

Що любить наш мозок?

1. Конкретику. Логічно, чи не так? Чітко сформульоване завдання – вже половина успіху. Намітився шлях – і одразу знаходяться засоби, можливості і час для реалізації задуманого. Краще рухатися однією стежкою, але до кінця, ніж хапатися за усі кінці і потонути у морі проблем та незреалізованих мрій.

Лео та «Оскар»: спроба № 5

У голівудського актора Леонардо Ді Капріо, за словами букмекерів, з’явилася реальна можливість опинитися серед номінантів на премію «Оскар» у категорії «головна чоловіча роль» (фільм «Той, що вижив») наступного року.

У Японії пройшли «перегони» немовлят

Книга рекордів Гіннеса витримає усе. Цього разу рекордсменами стали…малюки. Близько 600 малих японців з усіх сил повзли до перемоги у буквальному значення цього слова, адже у віці 6-16 місяців ще особливо не побігаєш.

«Океан Ельзи» відправляються у світовий тур

Одна з найпопулярніших та найулюбленіших груп спробують прищепити любов до української музики за межами нашої країни уже наступного року. Ця інформація з’явилася на сторінці колективу у соціальній мережі. Завжди повні зали на концертах та спів фанатів разом з виконавцями…Не усі артисти можуть цим похвалитися!

Шопоголікам та любителям величезних знижок присвячується, або «Чорна П’ятниця» по-українськи

Українці дедалі частіше та активніше переймають в американців їхні традиції. Мумії,зомбі та закривавлені білі халати у метро на Хелоувін уже давно нікого не дивують, а от «Чорна П’ятниця» - подія хоч і відома, але не така масштабна.

Втомилися очі. Що робити?

Люди постійно сидять за комп’ютером на роботі, повертаються додому - і знову нікуди без нього, занурюються з головою у різноманітні документи, а ще захоплюються читанням книг, вишиванням, в’язанням та іншими заняттями, які спровоковують напруження очей.

Людина соціальна, або жертви заради суспільного блага

Відкласти на потім давно омріяну подорож, зустріч із старим другом, уже півроку недочитану книгу, врешті решт закопати власні ідеї та задумки на невизначений термін якнайглибше, поки вони не знадобляться суспільству…

Український Київ

Чути українську мову на київських вулицях, на жаль, сьогодні справжня рідкість. У багатьох це справа звичка, приклад батьків або «мода».

Говорити правильно!

Бути носієм мови - ще не означає знати її ідеально. Навпаки, саме «корінні» не слідкують за тим, що і як говорять. Це іноземці вчать за словником , запам’ятовують правила і винятки. Причини такої недбалості щодо рідної мови серед носіїв абсолютно різні: вплив інших мов, виховання, місце проживання, оточення. Уникати мовних покручів , робити рідну мову мелодійною, привабливішою – завдання кожного.

Козеня з Австралії став поліцейським

Поліцейськими можуть були не лише люди. Ось і маленький осиротілий козеня на прізвисько Боксер з Австралії став «працювати» у поліції. Коли матір тваринки загинула, його забрав підрозділ з рятувальних операцій та знешкодження бомб , що у штаті Новий Південний Уельс. Так повідомляє Mashable.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією