Популярне

Безкоштовна заправка для…електромобілів!

Людство уже давно зрозуміло шкідливість своєї діяльності для природи – викиди повертаються до нас бумерангом, але, на жаль, запровадження нових, менш шкідливих, технологій без використання палива відбувається дуже повільно.

Києвом курсуватиме «казковий трамвайчик»

Мабуть, казки люблять усі. Шкода, що їх так мало у нашому житті. Але «Київпастранс» вирішив подарувати столиці трохи казки. Під час осінніх канікул (26-30 жовтня)у столиці запустять «казковий трамвайчик».

У Київ знову прийшла «Молодість»

Єдиний кінофестиваль в Україні, який розпочинався як огляд студентських фільмів Київського державного інституту театрального мистецтва, а сьогодні «Молодість» входить до дванадцяти найкращих кінофестивалів у світі за рейтингом Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів.

Вибори ректора в КНУ імені Тараса Шевченка

Таємне голосування у кабінках та прозорі урни для бюлетенів бувають не лише на всеукраїнських виборах. Вперше в історії КНУ імені Т. Г. Шевченка 19 жовтня ректора не призначали, а обирали викладачі та студенти університету. На цю престижну посаду претендували одразу 6 кандидатів:

Мистецтво чекати

Довгоочікувана зустріч з друзями, співбесіда, концерт, засідання на роботі, вечірка або звичайні будні. Усе наше життя – безперервне чергування подій, від яких ми постійно чогось очікуємо.

«Розумні» зупинки у Києві

Хороші новини завжди піднімають настрій. Цього разу порадували «розумні» зупинки у Києві. Їх лише п’ять і розташовані на площі Перемоги, але ж не усе одразу.

Чому зелені очі – рідкість?

Чорні, карі, блакитні, сірі, сині, бурштинові, зелені, сіро-зелені… А відтінків взагалі не перерахувати усіх! Карооких зустріти не дуже важко. Їх і справді найбільше у світі.

Цінні українські монети, або 2 копійки за 100 доларів

У житті все неоднозначно… І навіть якісь п’ять копійок у Вашому гаманці, можливо, коштують більше, ніж…п’ять копійок. Так, обігові монети України можуть неочікувано порадувати своїх власників додатковими доходами, варто лише знати, які з них варті на увагу.

Особливості жіночої дружби

Як там кажуть: «Жіноча дружба – це коли дві жінки заздрять одна одній мовчки», «Дружба між жінками – всього лише пакт про ненапад», «Жіноче щастя – лисі подруги...».

Київ в останні дні вересня. Куди б сходити?

Київ – це завжди стовідсоткова можливість знайти розвагу на будь-який смак: виставки, фестивалі, концерти, екскурсії, а ще різноманітні лекції , майстер-класи та конференції. Залишок вересня приберіг також немало подій, завдяки яким Ви забудете про осінню депресію назавжди. Для цього потрібно:

Міжнародна ніч кажанів

У ніч з 20 на 21 вересня в усьому світі летючі миші відзначають своє професійне свято. Головною метою є привернення уваги громадськості до проблем рукокрилих та їхньої охорони.

Шнобелівська премія-2015!

Не усі відкриття – геніальні, але оминути увагою чергову «знахідку», погодьтеся, було б несправедливо, адже світ повинен знати своїх винахідників в обличчя. Саме для таких випадків існує Шнобелівська премія – пародія на престижну міжнародну нагороду, яку вручають видатним ученим.

Приймаємо рішення, або метод підкинутої монети

Будь-яка людина хоч раз у житті мимоволі задумувалась над тим, як часто шекспірівське «бути чи не бути» постає у нашій повсякденності. Безкінечні проблема та проблемки, які вимагають своєї розв’язки: від елементарного – кава або чай до глобального – вибору майбутнього шляху.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією