Популярне

Ужгородські ротарійці святкують семиріччя із дня заснування організації

Як повідомив кореспонденту Zaholovok.com.ua паст-президент клубу "Ужгород-Скала" Ян Ковач, сьогодні, 31 травня, Ротарі-клубу "Ужгород-Скала" виповнилось 7 років.

Нещодавно організацію визнали кращим клубом Дистрикту 2230 (Білорусь, Польща, Україна).

Довідка Zaholovok.com.ua:

22 ужгородські підприємці, лікарі, учені, журналісти, банкіри та держслужбовці об’єднані духом Ротарі задля служіння суспільству.

Метою клубу є гуманітарна допомога, впровадження високих морально-етичних стандартів в усіх професіях та зміцнення доброї волі і миру на Землі.

Ротарі - це глобальна мережа громадських добровольців. Членами Ротарі є успішні бізнесмени та професійні лідери, що здійснюють гуманітарне служіння, підтримують високі етичні стандарти, допомагають будувати взаємопорозуміння і мир у світі.

Близько 31 000 Ротарі-клубів у більш, як 165 країнах втілюють проекти служіння як у своїх місцевих громадах, так і поза їх межами, з метою подолання таких негативних явищ, як бідність, хвороби, голод, неписемність і забруднення навколишнього середовища.

Ротарі-клуби беруть участь у широкому колі гуманітарних, культурних та освітніх програмах, поклмканих покращити життя людей. Ротарійські гуманітарні гранти підтримують клубні проекти, що спрямовані на охорону здоров’я та медичну допомогу.

Окрім того, Ротарі щороку кидає понад 200 грантів для забезпечення роботи Ротарійських добровольців, які подорожують до тих куточків земної кулі, де їх технічний досвід і знання найбільш потрібні для подолання труднощів і вирішення проблем.

Ротарі будує розуміння шляхом міжнародних стипендій, програм обміну та гуманітарних грантів. У 2002 році було створено Ротарійські Центри Міжнародного навчання з питань миру і вирішення конфліктів - інноваційну програму, покликану виховувати майбутніх творців миру. Програма, яку підтримують сім провідних університетів світу, фінансує щорічно навчання 70 студентів за програмою "Мир - Світу" для отримання дипломів з питань міжнародних відносин, вирішення конфліктів та ведення переговорів, завдяки чому перспективні лідери отримують необхідні інструменти для продовження діяльності на благо миру.

Близько 35 000 студентів зі 110 країн, починаючи з 1947 року, навчалися поза межами своїх держав за Ротарійськими Амбасадорськими (Посолськими) стипендіями. Ротарійські Групи Навчальних Обмінів допомогли понад 45 000 молодих фахівців набути досвід на своїй професійній ниві у інших країнах. А 8 000 учнів середніх шкіл щороку отримують можливість жити і навчатися в інших країнах завдяки Ротарійській програмі Молодіжних Обмінів.

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією