Популярне

У пошуках нової роботи: хто може претендувати на підвищення зарплати

Незважаючи на всі складнощі й ризики, більшість «білих комірців» готові ризикнути і розпочати пошуки більш цікавої та високооплачуваної роботи. Згідно з даними опитування, кожен другий інколи замислюється про звільнення, а кожен п’ятий знаходиться за крок від заяви «за власним бажанням».

Що підштовхує працевлаштованих спеціалістів шукати нову роботу і кому з них простіше знайти робоче місце з підвищенням зарплати, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.
У зв’язку з інфляцією і подорожчанням життя фінансове питання стоїть перед українцями дуже гостро. Тому недивно, що низький розмір зарплати і відсутність перспектив її підвищення є головним фактором у прийнятті рішення про зміну роботи. Згідно з опитуванням, більше половини працевлаштованих спеціалістів хочуть змінити роботу через незадоволеність розміром матеріальної компенсації. На другому місці — відсутність перспектив кар’єрного зростання, що також впливає на можливість заробляти більше. Роботою без просування по кар’єрних сходах незадоволені майже третина опитаних і ще стількох же не влаштовують умови праці. Трохи менше п’ятої частини вказали на відсутність можливостей особистісного зростання.
Не останню роль у прийнятті рішення про звільнення відіграють відносини з колегами і керівництвом. Кожен шостий почне шукати нову роботу у випадку розбіжностей у поглядах із керівником, а кожен сьомий, якщо будуть напружені відносини у колективі. Також у десятку причин, через які шукають роботу працевлаштовані спеціалісти, входять відсутність свободи дій, нецікаві задачі, а також жорсткий графік роботи. Варто зазначити, що про можливе скорочення або звільнення з ініціативи роботодавця офісні співробітники думають значно рідше.

Незважаючи на те, що незадоволеність зарплатою є головною причиною для пошуку нової роботи, лише один із шести опитаних вважає, що зможе заробляти більше у своїй галузі. Дещо менше двох третин припускають, що знайти більш високооплачувану роботу складно, але можливо. І п’ята частина – сумніваються у такій можливості.
Як і очікувалося, найбільш упевнені в своєму успіху жителі столиці. Рідше вірять у можливість знайти роботу з підвищення зарплати в регіонах. На думку «білих комірців», найпростіше працевлаштуватися з підвищенням зарплати в ІТ-галузі, у сфері телекомунікацій, B2B, а також у медико-фармацевтичній галузі. Згідно з аналізом бази резюме, в середньому зарплатні побажання пошукачів у першому півріччі 2016 року зросли на 25-30%.
 

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією