Популярне

Інтерв’ю

«Якби люди більше читали, в Україні було б менше проблем»

Юлія Сливка – письменник, науковець, видавець і блогер. За нею стежать 23 тисячі людей у соціальній мережі Insragram. Короткі історії з її блогу стали книгою «#Чуєш, коли приїдеш додому?», яка з переаншлагами була презентована у шести обласних центрах України, зокрема і у Тернополі. Про письмо, інтернет і героїв книги – далі у розмові.

Володимир Кравець: «Майбутнє належить тим, хто бачить можливості там, де інші бачать тільки проблеми»

Володимир Васильович Кравець, успішний аграрій і підприємець, три роки тому очолив Вишнівецьку селищну раду об’єднаної територіальної громади, яка нині стала прикладом успішного вирішення проблем громадського життя, перш за все, за рахунок так званого «людського фактору»

Василь Лило: “Ми будуємо майбутнє для людей, які прагнуть змінювати світ на краще”

Василь Йосипович Лило, генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд», відомий тернополянин, фахівець із багаторічним стажем роботи в будівельній галузі. Компанія, якою близько двох десятків років успішно керує Василь Йосипович, цього року святкує своє 75-річчя.

Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

SMM-менеджмент: просування бізнесу в соціальних мережах

Реалії української ІТ-індустрії доволі оптимістичні. За статистичними даними, наразі у галузі ІТ-послуг працює 99 940 тисяч осіб. Щороку українські вищі навчальні заклади випускають близько 16 тисяч фахівців, що дає змогу до 2020 року отримати вдвічі більше працівників – 200 тисяч.

На ринку агрострахування просувається інноваційний страховий продукт

6 вересня відбувся круглий стіл з нагоди запуску комплексної програми для агробізнесу «Ваш урожай – наша турбота». У рамках цього заходу був презентований інноваційний страховий продукт для страхування посівів та майбутнього врожаю озимої пшениці. Робота над страховим продуктом здійснювалася Проектом Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» спільно з компаніями-партнерами – «Сингента», Креді Агріколь Банк, «АХА Страхування». При цьому проводилися активні консультації з сільгоспвиробниками. Детальніше про новий страховий продукт, його особливості та перспективи впровадження розповідає радник з питань агрострахування Проекту IFC Андрій ЗАРІПОВ.

Оподаткування майна в Чернівцях: реалії та перспективи

Термін сплати майнових податків для громадян завершився 29 серпня. Про цьогорічні результати та перспективи ми запитали у начальника відділу адміністрування майнових податків Чернівецької ОДПІ Степана Германюка.

Восени сільгоспвиробники ще чотирьох областей приєднаються до аграрних розписок

До чотирьох пілотних областей, які вже працюють з аграрними розписками, буде додано ще стільки ж. Планується, що це станеться вже на початку жовтня. Відповідний спільний наказ нині готують Міністерство аграрної політики та продовольства і Міністерство юстиції. Згідно з ним, новий інструмент поповнення обігових коштів сільгоспвиробників буде запроваджено в Сумській, Миколаївській, Хмельницькій та Тернопільській областях. Ця робота здійснюватиметься за активного сприяння Проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Аграрні розписки в Україні». Про її особливості та перспективи розповідає керівник Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Олексій ОМЕЛЯНЕНКО.

Пора до школи, або дитино, будь доброю і милосердною

З чого починається добро? Подивіться на дітей, які і цукеркою поділяться, і бабусі допоможуть, і котеня додому принесуть, бо на вулиці воно без мами і йому було холодно. Доросла людина, перед тим, як робити щось добре ще кілька разів подумає, щоб не помилитися, бо як хтось колись сказав: «Не роби комусь добре, щоб тобі не було зле». І мова тут зовсім не про совість, і не про правильність. А про те, що, за логікою, тобі б мали відплатити добром, але чомусь цей принцип не завжди спрацьовує.

Перші здобутки децентралізації. Білозір’я

Білозірська об’єднана територіальна громада утворилася майже рік тому. До її складу, окрім села Білозір’я, увійшло також селище Ірдинь. За цей час у Білозір’ї вже відремонтували дороги на трьох вулицях, встановили нове освітлення, відремонтували опорну школу і дитячий садочок. Більше про перші результати децентралізації журналісти “Громадського ТБ:Черкаси” дізнавалися у самому селі.

Тіна Кароль розповіла про материнський інстинкт на «Голос.Діти-3» та новий сингл

Тренер дитячого вокального проекту «Голос.Діти-3» Тіна Кароль дала ексклюзивне інтерв’ю «КП в Україні». Співачка розповіла, чого очікувати від нового сезону проекту, який стартує на телеканалі «1+1» уже цієї осені, про материнський інстинкт, про свою тактику роботи з юними талантами та про новий сингл, який презентує 1 вересня.

Остап Семерак запевнив: “На Закарпатті немає катастрофічних вирубок”

Ситуація, коли в державі критично не вистачає грошей на фінансування об’єктів природо-заповідного фонду є неприйнятною. Зараз триває робота з розширення території Нацпарків, які все згодом будуть збільшені. Але далі проблема постає з їх утриманням. Про це під час спілкування з журналістами місцевих та центральних телеканалів Закарпаття заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Від модернізації багатоквартирного будинку до модернізації країни

Розповідає Дам’ян Раґан, заступник Голови правління «Кредобанку» У середині літа «Кредобанк» запустив новий продукт – фінансування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Порівнюючи із іншими банківськими установами, там найнижчі відсоткові ставки на ринку - 21% на 10 років та із можливостями взяти кредит як на енергоефективні рішення, так і для вирішення будь-яких завдань з модернізації та ремонту багатоповерхівки. Відзначимо також, що це винятково беззаставне кредитування.

Олег Казибрід: «Разом із депутатами-опозиціонерами та громадськістю нам вдалося відстояти мукачівський «Екоцентр» для дітей»

Сьогодні зранку перед Мукачівською міською радою зібралися батьки й діти з транспарантами та вимогами не забирати від них міський Екоцентр. Адже саме сьогодні під час сесії вкотре мало вирішуватися питання, яке майже два роки хвилює громадськість міста – заклад, у якому мають можливість займатися діти, міська влада вирішила реорганізувати. Про те, хто і як голосував за дане питання – розповів у бліц-інтерв’ю депутат Мукачівської міської ради від фракції «Відродження» Олег Казибрід.

Тернополянка Світлана Коваль виготовляє новорічні іграшки та альбоми власноруч (ФОТО)

Світлана Коваль почала займатися скрапбукінгом після народження малюка. І, хоча, освіта та робота у її житті не була пов’язана із творчістю, проте творчість завжди була присутня: в дитинстві ходила на танцювальний гурток, і дуже це любила. В юності — писала вірші, після одруження зайнялась випічкою та декоруванням тортів.

Тарас Демко: Довіра — основна риса нашого часу

Ідея цієї розмови вперше була озвучена в грудневих сутінках однієї з львівських вулиць. Зрештою нам вдалося поговорити з Тарасом Демком, перекладачем, культурним менеджером і співзасновником спільноти Collegium Musicum про рік, що минає, музику, яка не минає і розмови, які творять.

Леся Лупійчук: "Люблю фотографувати щасливих людей і природу, а найбільше - їх поєднувати"

Тернопільський молодий фотохудожник, переможниця проекту "П’ята виставка фоторобіт "Just Art" Леся Лупійчук не планувала стати фотографом, а опановувала професію архітектора. Під час навчання захопилася фотографією і вже не випускає фотоапарат із рук.

Білоруський письменник Віталій Рижков: «Коли нічого не вмієш, поступай на юрфак»

На відкритті сезону «Літератури. RV» у Рівному місцеві жителі та справжні поціновувачі поетичного слова мали можливість насолодитись колоритною білоруською поезією, репом та прозовими зразками талановитого письменника Віталія Рижкова. Цей молодий чоловік зачарував усіх жінок у залі з перших слів своєї поезії.

Віктор Бронюк: «дочка найкраще засинає під «білі троянди», а син під «свєту».

В ексклюзивному інтерв’ю Інфопорту «YULA» лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк розповів чим відрізняється український глядач від закордонного, коли планує випустити збірник власних поезій «Без звуку» та хто в його сім’ї найголовніший .

Оппоблок націлився на реванш в Маріуполі та Одесі

В Маріуполі одіозні регіонали штурмують виборчі комісії, а в Одесі в міськраду балотується небезпечний корупціонер.

Вибір редакції

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Чер
12
Знайшовши якість і захист: де купити найкращі плівки для ламінування

Чи часто ви знаходите себе у пошуку ідеального рішення для збереження і захисту ваших важливих документів та фотографій? Ламінування є надійним способом зберегти документи від зносу, забруднень та вологості. Якщо ви шукаєте найвищу якість плівок для ламінування, то ви потрапили за адресою! У цій статті ми розкажемо вам про найкращі місця, де можна придбати плівки для ламінування, які гарантовано забезпечать вам бездоганний результат.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією