Популярне

Інтерв’ю

Рівненський полковник у відставці: про війну, працелюбство та нову Україну

Івану Івановичу Гончаренку виповнилося 89 років – років, у яких лишилось багато сили, незламної віри, надії та справжньої мужності. Цей дідусь - Заслужений автомобіліст України, спортсмен, педагог, полковник у відставці, який має 32 бойові нагороди.

Місія хранителів книги. Інтерв’ю з Яною Біленко

Цими днями наша країна відзначає дні працівників освіти і день бібліотекаря. Це особливі дати, які піднімають питання не лише освітнього стану нашої країни, але й показують нам тих, хто часто-густо стоїть за кадром виховання наших дітей, їх мрій і професійних навичок.

Великий і різнобарвний світ української етніки. Інтерв’ю з Мариною Юрасовою (Млада)

«Мелодії, що співає Марина (Млада) – це знову відкрита українська народна музика, котра зараз грає новими відтінками й ароматами. Вона виконана з надзвичайним теплом і майстерністю”. – так написав Юрек Крук, генеральний директор "Alltech Ukraine", Великобританія.

Світло і тіні творчості. Інтерв’ю із художником-стилістом Антоніною Меркушевою

Свого часу відомий український психоаналітик, доктор філософських наук Назіп Хамітом написав, що творчість – це та можливість, що не лише допомагає людині пізнати саму себе, але й допомагає бути самодостатньою, спілкуватися і знайти тих, з ким со-творчість зробить Гармонію, адже саме так можна побудувати і гармонійне щасливе шлюбне життя, і дітей вірно виховати.

«Байки-Майданки» та «Байки-АТОманки». Творчість під впливом Майдану Інтерв’ю з Віталієм Пригорницьким

Здається, що пройшло чимало часу від тих піднесених і болючих днів Майдану. Хтось за цей час розчарувався, хтось ні, а хтось, так змінився, що немов інша людина народилась на світ.

Лорамі: Музика має бути глибокою

Напередодні Свята музики у Львові розмовляємо з Лорамі, вокалісткою гурту "SummerInc" про музику, свободу і Бога.

Вступна кампанія 2015: очікування й особливості

Завершився навчальний рік. Однак у випускників – саме гаряча пора. Про те, як триває зовнішнє незалежне оцінювання в області – у розмові із заступником директора з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрієм Шайнюком.

Книжкова шафа: людина зроблена з книжок, які вона читає

Кажете, сучасна молодь не читає? Не тільки, читає, а й обдумує прочитане та ділиться враженнями! Розмовляємо з Дариною Вороновською, співзасновницею проекту "Книжкова шафа" про книги, інтернет і людей.

Перемога зі сльозами на очах

В той час, коли Росія відзначає 9 травня грандіозними парадами, демонструючи світові свою «театральну» силу, Україна разом із цивілізованою Європою переживає день Перемоги над нацизмом у контексті пам’яті за загиблими різних воєн, в тому числі і сучасної, неоголошеної. Примітно, що цьогоріч вперше, у визначеному правовому статусі, у ці дні відзначають і вояки УПА. Що відчувають і думають у цей день ветерани, які воювали у складі Радянської армії, борці за волю України і бійці так званої «АТО»? Як відзначають це свято українці?

Сашко Брама: Дуже важко щось говорити людині, очей якої я не бачу.

Ім’я Сашка Брами добре відоме поціновувачам нетрадиційного театру. Напередодні вистави-концерту R+J розмовляємо з автором проекту про виставу, творчість і любов. Всі охочі можуть побачити виставу 13 і 14 квітня в львісьому театрі ім. Леся Курбаса. Початок о 19:00.

Кам’яний гість: Який настрій у тебе, таку музику й вмикаєш

Як ми уже писали, недавно київський гурт “Кам’яний гість” видав альбом “70/80”, переспівавши українською класичні рок-хіти. Користуючись нагодою, бесідуємо з очільником гурту Юрієм Вересом про музику і не тільки.

Єгор Грушин: Ми живемо, щоб творити

Напередодні сольного концерту одного з найвідоміших українських неокласиків розмовляємо з ним про музику, творчість і натхнення.

Collegium Musicum: культура зміцнить державу краще, ніж зброя

Друга частина бесіди з засновниками Collegium Musicum дириґентом Іваном Остаповичем і літературознавцем Тарасом Демком про культурні орієнтири, мистецтво і патріотизм. Початок розмови на кухні штаб-квартири — тут.

Collegium Musicum: за 3 роки ми створили більше 100 подій

Collegium Musicum — мистецька спільнота з центром у Львові. На кухні штаб-квартири спілкуємося з її засновниками дириґентом Іваном Остаповичем і перекладачем Тарасом Демком про досвід, плани і досягнення організації.

НастяЗникає: зникайте - тільки для того, щоб залишитись

Вона - "просто свято якесь" за версією Каші Сальцової, шанувальниця модерністської літератури (ну хто би ще міг взяти сценічне ім’я з алюзією на роман Пруста) та хорошого кіно. Одне з найбільших музичних відкриттів 2014, співачка в жанрі (за власним визначенням) українського соулу - НастяЗникає. В очікуванні концертів в Білій Церкві, Тернополі (Бункермуз), Ужгороді, Києві та Луцьку говоримо з Настею про плани i досягнення.

Антон Санченко: Якби я не писав про море, то танцював би про Інтернет

До вашої уваги коротка бесіда з Антоном Санченком — книговидавцем і письменником -мариністом.

Юля Гушул: Щоб народжувати в пологовому потрібна хоробрість

Юля Гушул - відома журналістка, художниця і талановита мама. Авторка кількох персональних виставок умудряється виховувати двох донечок. Досвіду домашніх пологів і не тільки присвячене інтерв’ю.

ОДЕОН: постійний творчий пошук

Вже більше шести років тернопільський гурт «ОДЕОН» невтомно працює у різноманітних жанрах року, шукаючи своє творче обличчя. За цей час колектив видав демо-альбом, сингл, відзняв два відеокліпи та, що найголовніше – завоював прихильність багатьох шанувальників рок-музики не лише у Тернополі, але й в інших містах Західної України. Про складний творчий шлях «ОДЕОНу», поразки і перемоги гурту на цьому шляху, а також про особливості існування колективів, які бажають творити «музику для думаючих людей» в музичному просторі України, розмовляємо з гітаристом «ОДЕОНу» Сергієм Паращуком.

Олександр Марченко: Надія – є. І живе вона зараз тільки в сім’ї…

Він шукає свободу в творчості, вже багато років живе на дві країни – Італію та Україну, пише вірші та не любить носити шаровари. Про українську еміграцію в Італії, можливості для талановитих українців на Батьківщині та особисті переживання людини, яка побачила Україну і зовні, і зсередини, розмовляємо з відомим поетом, музикантом, бардом та виконавцем власних пісень Олександром Марченком.

«Міс Тернопіль-2013» Аліна Водяна: Справжня краса має бути природна

Хіба може бути кращий подарунок до Міжнародного жіночого дня, ніж титул «Міс Тернопіль-2013»? Такий презент отримала студентка ТНЕУ Аліна Водяна. 30 березня дівчина представлятиме наше місто у Національному конкурсі «Міс Україна» у Києві. А про те, що залишилося за кулісами, - у розмові з першою красунею міста.

Вибір редакції

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Січ
18
SettlePay Wallet: гайд з цифрового гаманця

Часи недовірливого ставлення до ринку криптовалют давно минули, і сьогодні дедалі більше українців цікавляться технологією блокчейн. В цьому є сенс, адже інвестиції в цифрові гроші окупаються в рекордно короткі терміни, а можливості сучасних платіжних сервісів дозволяють не просто переводити фіатні кошти в криптовалюту, а й розплачуватись їй в онлайн- та офлайн-магазинах.

Гру
25
Різдво в календарі та в серцях українців

Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією