Популярне

Скільки зараз заробляють українці й чи задоволені вони своєю зарплатою

Протягом останніх півроку рівень доходу зріс лише в третини українців. При цьому в більшості випадків зростання заробітних плат не перевищило 15-20% і, на думку «білих комірців», суттєво не вплинуло на їхній добробут.

Скільки отримують офісні співробітники сьогодні й чи задоволені вони своєю зарплатою, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.
Як і очікувалось, рівень заробітних плат у столиці суттєво вищий, ніж у регіонах. Оклад більшості офісних співробітників у Києві починається від 4 тис. грн і рідко опускається нижче цієї позначки. Винятком є зарплати держслужбовців і бюджетників, а також студентів і спеціалістів початкового рівня, що працюють неповний робочий день або погоджуються на мінімальну суму з метою отримати знання й досвід, яких їм бракує.
Понад чверть столичних «білих комірців» заробляють 6-10 тис. грн і ще п’ята частина — 10-15 тис. грн. Проте зарплати в столиці можуть досягати 20-30 тис. грн і навіть більше. Найчастіше такі високі оклади в топ-менеджерів і досвідчених ІТ-спеціалістів.
У регіонах ситуація виглядає дещо інакше. Тут зарплата більше ніж третини офісних співробітників не перевищує 4 тис. грн. Кожен четвертий заробляє 4-6 тис. грн, а кожен п’ятий — 6-10 тис. грн. Зарплату в розмірі від 10 тис. грн отримують не більше 15% опитаних. Як правило, це керівники регіональних представництв і топ-менеджери великих міжнародних компаній.
 

Як показують дані опитування, дві третини офісних співробітників не задоволені своєю зарплатою. Серед них понад третина швидше не задоволені й понад чверть повністю не задоволені.
Цілком задоволені своїм заробітком лише четверо зі ста «білих комірців». Передусім це ті, хто дійсно добре заробляє, — ІТ-спеціалісти, керівники вищої ланки, зокрема представники нафтогазової галузі й агробізнесу. Найчастіше незадоволені своєю зарплатою рядові співробітників банків, медики, держслужбовці й юристи-початківці.
 

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією