Популярне

Правило 50/20/30 – можливість покращення матеріального становища

 Багато зустрічається думок, що для того, щоб бути фінансово забезпеченим варто не заробляти велику кількість грошей, а правильно розподіляти свої прибутки. Хорошим правилом розподілу бюджету в такому випадку є Правило 50/20/30.

 Правило 50/20/30 було придумане засновником американського фінансового сервісу LearnVest Алексом фон Тобелем. Суть цього правила допомагає ефективно розподіляти ваш дохід з допомогою трьох категорій:
• найнеобхідніші витрати, такі як харчування, оплата комунальних послуг та послуг проживання, повинні займати 50% від вашого доходу;
• 20% вашого бюджету потрібно спрямовувати на інвестиційну діяльність, або заощадження;
• 30% варто витрачати для власного задоволення, так звані витрати «на себе», які включають в себе подорожі, кіно, концерти.
У кожного свої доходи і відповідно свої витрати, проте скільки б людина не заробляла, вона завжди прагне більше. Правило 50/20/30 дозволяє вам з легкістю розподіляти кошти, тим самим завжди мати сплаченні рахунки та можливість в міру задовільнити свої бажання. Воно є стандартом, до якого варто прагнути. В першу чергу, варто почати вести облік ваших грошових коштів та відкрити свій накопичувальний рахунок, який допоможе вам відкладати певну суму від кожної зарплати. Проте, головним моментом залишається навчитися тратити менше коштів, ніж ви заробляєте. Як тільки ви  станете витрачати менше ніж заробляти ви зможете не турбуватися про своє фінансове становище.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією