Популярне

Десяток різних правил, які добряче допомагають у роботі.

З часом занотував для себе десяток різних правил, які добряче допомагають у роботі та в житті загалом. Вони доволі прості, головне – не забувати їх використовувати. Може це ще комусь допоможе!

1. Ніколи не берись за проект чи роботу, яка тобі не цікава, не дає драйву, не приносить позитивних емоцій, не розвиває. Рано чи пізно ти це покинеш і будеш лише жалкувати про втрачений час.
2. Усе має свою цінність і свою вартість. Головне – не плутати ці поняття. Цінними є стосунки з близькими людьми, вірність друзів, обов’язки та відповідальність командної роботи, виконані обіцянки. Вартість має виконана робота, набуті знання та досвід, реалізовані досягнення, ваш професійний рівень.
3. Усіх грошей не заробити, але заробляти треба більше ніж витрачаєш (30-50%). Інакше фінансова яма завжди буде поруч і ти, час від часу, туди потраплятимеш. 
4. Клієнти не друзі, а друзі – погані клієнти. Якщо є можливість – не ведіть бізнес або якісь комерційні проекти з друзями. Робочі стосунки стирають дружні грані, тому з часом це призводить до конфліктів, непорозумінь та розчарувань.
5. Дві третини успіху будь-якого проекту це – Команда. Якщо її нема, то створи з нуля, якщо вона не досконала, то покращуй її як тільки можеш. Команда це злагодженість дій, взаємна відповідальність і підтримка, це робота на результат. Це твоє друге Я.
7. Як би не затягував у вир подій ваш проект – шукайте можливість достатньо відпочивати, переключатись. Професійне, творче, робоче вигорання це не фікція, рано чи пізно це стається з кожним. І це веде до фатальних результатів.
8. Стежте за розвитком технологій. Автоматизуйте всю рутину, все до чого можете дотягнутись. Технології вирішують не все, але майже все у наш час. Звісно, якщо ви хочете досягти зірок і бути першими.
9. Не хапайтесь самі за все відразу, делегуйте максимум обов’язків, відповідальності та прав іншим членам команди. Довіряйте складні та специфічні процеси/завдання спеціалістам. Якщо ви не адміністратор – адмініструвати мають інші, якщо ви не програміст – не лізьте в код. Кожному своє, ви не Будда і не Юлій Цезар.
11. Довіряйте своїм почуттям, крім логіки та прорахованих алгоритмів – є хтось, який завжди живе всередині вас і завжди вам підказує кращий варіант. Почуйте його! Інтуїція витягувала мене десятки разів з неймовірних труднощів і не давала робити фатальних помилок. Допоможе і вам, прислухайтесь до себе.

Ігор Тихолаз
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
30
Надання послуг фулфілменту в Тернополі: що це таке і як воно працює?

Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Січ
18
SettlePay Wallet: гайд з цифрового гаманця

Часи недовірливого ставлення до ринку криптовалют давно минули, і сьогодні дедалі більше українців цікавляться технологією блокчейн. В цьому є сенс, адже інвестиції в цифрові гроші окупаються в рекордно короткі терміни, а можливості сучасних платіжних сервісів дозволяють не просто переводити фіатні кошти в криптовалюту, а й розплачуватись їй в онлайн- та офлайн-магазинах.

Гру
25
Різдво в календарі та в серцях українців

Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією