Популярне

Мережеві комутатори — надійна комутація всіх пристроїв у будь-якій за масштабом мережі

Світовий ринок рясніє різними цифровими пристроями, які знайшли застосування у всіх сферах життєдіяльності сучасної людини. Тому проблема передачі з їх допомогою стає дедалі актуальною. Забезпечення стабільного та якісного зв'язку між ними — це основне завдання всіх провідних та початківців виробників мережевого обладнання.

Відносно недавно з цією проблемою успішно справлялися концентратори, сьогодні вже використовуються гідні конкуренти — мережеві комутатори, або (за другою назвою) — свитчі. Йдеться про пристрої більш високого інтелектуального рівня, здатні об'єднати в мережі велику кількість комп'ютерів, одночасно будучи ядром цієї мережі. Світчі сьогодні успішно використовуються у різних сферах:

В Україні вибрати мережевий комутатор для своєї мережі ви можете в інтернет-магазині Comtrade. Ми пропонуємо широкий асортимент світильників від різних виробників, з різними технічними характеристиками та властивостями.

Який алгоритм функціонування використовують мережеві комутатори?

Приймаючи дані, свитч фіксує у таблиці комутації (тут і далі за текстом — ТК) їх МАС-адреси. Коли будь-який з цих пристроїв звертається повторно, він шукає його МАС-адресу у ТК і визначення адресата. У повному невіданні про передачу інформації залишаються пристрої мережі, котрим ці дані призначені. У цьому випадку говорять, що комутатор мережі функціонує в режимі, що називається — Full duplex (повнодуплексний).

Підключення комутатора на старті його функціонування вимагає від пристрою трохи іншого підходу. Так, приймаючи дані від одержувача, МАС-адреса якого ще не існує в ТК, він вносить його МАС-адресу до таблиці та розсилає дані всім учасникам мережі. Відгук на комутатор приходить тільки від одного одержувача — того, кому були призначені ці дані, його МАС-адреса відразу ж вноситься в таблицю комутації. Після заповнення таблиці свитч перестає масово розсилати дані, він орієнтований виключно на їх адресну відправку. Це сприяє розвантаженню мережі та локалізації трафіку.

Які існують режими комутації мережевих комутаторів?

Для передачі інформації адресатам свитч може використовувати один із трьох існуючих режимів. Ціна мережевого комутатора може бути різною, це залежить від багатьох факторів, у тому числі від його технічних характеристик, розрахованих на той чи інший масштаб мережі.

Пріоритетними критеріями якості роботи будь-якого з режимів вважається:

Режим «Наскрізний»

Отримуючи пакет даних, комутатор знаходить МАС адресу і відправляє їх йому без пошуку помилок. Щодо пріоритетних критеріїв, то:

Режим «Проміжне зберігання»

Світч знаходить у ТК дані адресата, проводить аналіз на помилки даних, що передаються йому, після чого пересилає їх адресату.

Гібридний режим або безфрагментний

Тут спостерігається симбіоз двох режимів, описані вище, тобто:

  1. зчитує в ТК МАС-адресу мережевого пристрою, що надсилає дані;
  2. перевіряє дані на можливі помилки (не більше перших 64 байтів);
  3. визначає МАС-адресу адресата;
  4. надсилає дані адресату.

За вигідною вартістю, якісно виготовлений та надійний мережевий комутатор купити у Києві, Сумах, Харкові, Миколаєві та інших містах України можна на сайті https://comtrade.ua/ua/ в інтернет-магазині Comtrade. У нас є великий вибір комутаторів для будь-якої мережі з різними технічними особливостями.

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Лис
02
Заміна акумулятора на смартфоні. Чому не варто заощаджувати?

Акумулятор – один із найважливіших компонентів смартфона. Ефективна батарея впливає на загальний комфорт використання мобільного обладнання. Буває так, що цей компонент раптово виходить з ладу або просто зношується, тому варто знати, що робити, якщо автономність мобільного телефону вас не влаштовує.

Жов
03
Мережеві комутатори — надійна комутація всіх пристроїв у будь-якій за масштабом мережі

Світовий ринок рясніє різними цифровими пристроями, які знайшли застосування у всіх сферах життєдіяльності сучасної людини. Тому проблема передачі з їх допомогою стає дедалі актуальною. Забезпечення стабільного та якісного зв'язку між ними — це основне завдання всіх провідних та початківців виробників мережевого обладнання.

Вер
27
Картриджі для друку. Які бувають і як обрати?

Картридж є незамінним елементом у будь-якій техніці для друку. Звичайно, що його вибір безпосередньо залежить від типу принтера. У сучасному світі з’явилося багато виробників, тому не дивно, що у користувачів часто виникають питання, як обрати найоптимальніший для себе варіант.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією