Популярне

Збірна України виборола путівку на Євро-2016 і зняла прокляття плей-офф

В Мариборі (Словенія) відбувся останній матч відбіркового туру на Євро-2016, де Україна таки здобула перемогу і переборола, так зване, прокляття плей-офф (останніх 5 раз, коли наша збірна потрапляла в плей-офф жодного разу не вигравала).

В першому матчі між збірною України та Словенії, що відбувся у Львові, наша збірна виграла з рахунком 2:0. Для виходу в Євро українцям було достатньо у цій грі навіть програти з різницею в два м’ячі (за умови забитого голу на чужому полі).

У першому таймі збірна України пропустила швидкий гол від Цесара, і це зіпсувало бойовий настрій наших футболістів. Та після перерви українці заспокоїлись і взяли гру у свої руки. Незважаючи на "грубу" та брудну  гру Словенії до закінчення основного часу українці таки не пропустили м’яч у свої ворота. А у додатковому часі другого тайму гол в роздягальню оформив Ярмоленко.

Загальний рахунок по двох матчах 3:1 на користь української збірної.